Omládněte

Omládněte https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32937/bmid_omladnete-OO4-32937.jpg 4 11 3

V knize autor odhaluje svá tajemství jak si zajistit dlouhý, zdravý a produktivní život.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Fin

Become Younger , 1949

Kulhavá
25.07.2016 5 z 5

Skvělá kniha, mě osobně motivovala k přejití na raw stravu a rozhodně nelituji. Získala jsem mnoho, neztratila nic :-) Tato kniha + kniha Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy jsou pro mě top knihy

theoutsider8971
03.01.2015

kniha omládněte je na inetu zdarma k přečtení - většinou ve formátu Pdf..Souhlasim, že je tam až moc kaše okolo a hlavně takové té "láskyplné". ..Před pár lety mi pomohla změnit životosprávu..myslim, že je dobrá pro všechny neskeptické spíše začátečníky, kteří si řeší zdravotní obtíže. Velmi zajímavá je část o rozpoznávání chorob podle tvaru střeva..
shrnul bych to ale takto - kdo se zarputile nehodlá vzdát masa a tepelně či průmyslově zpracovaných jídel, ať knihu ani nečte.. a kdo chce být zdravý, nebo se chce pokusit vyléčit a nemá náladu číst, ať jí ideálně jen ovoce,zeleninu,semena a to v syrovém stavu (začátečníci spočátku dle chuti, postupně navyšovat ve prospěch zeleniny....)
dobrý je mixovat nebo si šťavit natrhanou travinu z louk-prostě trávu:),..ovoce jíst jak je, zeleninu šťavit dle libosti-a nevyhýbat se i vláknině

Jack Bauer
02.07.2013 5 z 5

Výborná kniha plná užitečných rad co se týká ohledně zdraví, ale na 100% se vším nesouhlasím. Jak už to u techto knížek bývá, autor neustále opakuje to samé stále dokola. Zmínky o Bohu trošku knihu sráží , ale i tak je to dobrá četba. Plný počet dávám jen proto, že se to velice dobře četlo a zaujalo, ale jelikož to napsal věřící, tak věří všemu co v knize popisuje, kdežto já ne. Možná má ve všem pravdu, nejsem odborník abych to vyvracel, ale mě to připadalo místy až hodně přitažené za vlasy. Walker si celou knihu stojí až fanaticky za svým a vše mimo jeho názor je špatné. Pivo je ta nehorší tekutina, kterou tělu můžete dát, brambory a maso je ta nejhorší kombinace, obilniny jsou špatné, mléčné výrobky jsou velice nebezpečné apod. Walker zastává jíst pouze syrovou živou stravu, ne vařenou a jinak tepelně upravovanou. Já si rád dopřeji jedovatou výbornou grilovanou domácí klobásku a k tomu nejhorší tekutinu pivo, plnou užitečných vitamínů, čili takové fanatické knihy nejsou nic pro mne, ale rád si je přečtu, protože něco pravdy se vnich dá vždycky najít. A v téhle je jí víc než dost.