Olivie zachraňuje cirkus

Olivie zachraňuje cirkus https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176429/bmid_olivie-zachranuje-cirkus-Sbh-176429.jpg 4 25 2

Je to již třináct let, co spatřilo světlo světa první vydání knihy o prasátku Olivii. Od té doby se prodaly milióny kusů ve více než čtyřiceti zemích světa. První dva tituly ze série příběhů o prasátku Olivii vycházejí konečně i v českém jazyce a věříme, že se budete spolu se svými dětmi bavit stejně jako miliony čtenářů po celém světě. Olivie má báječný den. Jakmile připraví pro své brášky výborné palačinky a vylepší svoji školní uniformu, upaluje na koloběžce do školy, aby svým spolužákům vyprávěla, co zažila o prázdninách. Všichni v cirkuse dostali příušnice a ona proto musela všechno zvládnout sama. Olivie se hravě změní v pomalovaného klauna, krotitelku lvů nebo provazochodkyni. Řídit celý cirkus, to pro ni není žádný problém. Seznamte se s Olivií, královnou trampolíny! Příběhy autora a ilustrátora Iana Falconera jsou nabité pozitivní energií, chytrým humorem a hlavně smyslem pro vnímání dětské duše a fantazie. Zřejmě proto si knihy o prasátku Olivii nacházejí cestu z dětských knihoven i do rukou dospělých a baví čtenáře napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě toho tyto kouzelné příběhy sbírají také prestižní ocenění a dlouhodobě se drží mezi knižními bestsellery.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , B4U Publishing

Olivia Saves the Circus , 2000

kamibe
17.11.2017 5 z 5

Hledám knížky pro děti, abych je mohla doporučovat na seminářích. Knížky, které mají kromě příběhu taky vtip a aspoň nějakou hloubku. A tato knížka má obojí. Navíc je vtipná tak, že se směje i dospělý. Takové knihy miluju. Jsem ráda, že mi ji knihovnice přistrčila. Ještě teď se usmívám a určitě se budu pídit i po první knížce o Olivii.

Weweuka
05.11.2013 5 z 5

Stejně jako první díl velmi pěkně zpracovaný krátký příběh o prasátku Olivii. Velké, vtipné ilustrace, které vkusně doplňují text. Doporučuji

cirkus prasátka, vepři autorské ilustrace

Ian Falconer
americká, 1959 - 2023
2013  94%Olivie
2013  90%Olivie zachraňuje cirkus

Kniha Olivie zachraňuje cirkus je v