Olivie

Olivie https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176428/bmid_olivie-Luv-176428.jpg 5 39 6

V první knize o Olivii, nazvané jednoduše Olivie, se dozvíme vše o její povaze a zálibách. Olivie má milující rodiče, mladšího brášku a kocoura Egona. Autor a ilustrátor Ian Falconer vdechl svým textům i ilustracím hravou nadsázku a bodrý humor, díky čemuž si knihu zamilují jak děti, tak i rodiče.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , B4U Publishing

Olivia , 2000

dohnálci
04.04.2021 4 z 5

Kniha je krásným jemným pohlazením na duši pro všechny rodiče, kteří mají doma stejnou malou Olivii a samozřejmě ji milují i samotné Olivie.

Safienka
16.01.2019 5 z 5

Pořídila jsem do školy na hodinu čtení kvůli ilustraci. Krásná jednoduchá pohádka.

martina5069
09.08.2018 5 z 5

Kniha na chvilinku s krásnými ilustracemi, malé děti určitě potěší :-)

kamibe
22.11.2017 5 z 5

Šla jsem si ji koupit. Jsem opravdu ráda, že jsem ji poznala. Už se těším, jak ji budeme s vnoučkem číst a jak se u toho budeme usmívat i smát nahlas. A pak si přečteme i tu druhou, která mě inspirovala. Moc mě těší, že se jsem našla takovéhle milé a vtipné knihy, které nás velké taky baví, když je čteme malým.

Clara del Valle
25.06.2015 5 z 5

Nesmírně sympatická hlavní hrdinka, navíc krásně graficky provedená. Kniha mě nadchla!

Weweuka
05.11.2013 5 z 5

Velmi krásně ilustrovaná kniha pro malé čtenáře. Vtipné podání, minimum textu. Zasmějí se i dospělí, přečte na posezení začínající čtenář. Ilustrace motivují k hovorům nad knihou.

humor pro děti prasátka, vepři

Ian Falconer
americká, 1959 - 2023