Vzdálenost mezi námi

Vzdálenost mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517295/bmid_vzdalenost-mezi-nami-Pfl-517295.jpeg 4 97 24

Caymen ví, že boháčům se nedá věřit. A za celá léta, kdy je studovala zpoza pokladny v obchodě s porcelánovými panenkami, neviděla nic, co by dokazovalo opak. Na scénu vchází Xander – vysoký, moc pěkný a nechutně bohatý. I když je okouzlující, Caymen si je jistá, že jeho zájem o ni nevydrží. Nebo ne? Ale právě ve chvíli, kdy ji Xander už už přesvědčí, že bohatství není charakterová vada, najednou zjistí, že peníze hrají v jejich vztahu zásadní roli. Dokáží překonat vzdálenost, která je dělí?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

The Distance Between Us , 2013

MarKy95
11.06.2023 4 z 5

Moc pěkná kniha. Její sarkasmus nejlepší.

Varjohukka
08.06.2023 4 z 5

Četla jsem v angličtině, velmi příjemná "westovka".

jitka_dankova
02.06.2023 5 z 5

Velmi půvabná "westovka". Romantický dívčí příběh dvou velmi rozdílných lidí je od základů krásně vystavěný. Charaktery v knížce mají v sobě hloubku, člověk si je snadno zamiluje a prožívá příběh silněji. Jako obvykle nejde jen o lásku, ale v knize je i něco více, malé poselství, něco na přemýšlení. Romantika je milá, kniha je určená pro mladá děvčata, kde vztah nedojde dál než k několika polibkům, přesto tyhle knížky okouzlují i ženy dávno mimo cílovou skupinu.
Oceňuji, jak autorka umí zajímavě vymyslet a popsat různé rozdílné problémy v rodinách. Každá westovka je prostě jiná a tato se řadí mezi moje oblíbené.

Gabetka
01.06.2023 5 z 5

Knihu této autorky jsem si jako vždy užila, postavy si oblíbila a jen litovala, že už jsem na konci. Autorka si mě získala, umí vybudovat charaktery, které vám nebudou lhostejné a příběh prožíváte společně s nimi. Tentokrát je to hlavně o předsudcích a skvělých sarkastických hláškách. Sbližování je pozvolné, příjemné a realistické. Sedmnáctiletí se chovají rozumněji než leckteří dvojnásob starší v jiných knihách a je osvěžující nečíst stále dokola o tom, jak skvěle protějšek vypadá. Těším se na další knihy.