Pavučina světů

Pavučina světů https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526926/bmid_pavucina-svetu-655cd3ab9957f.jpg 5 31 4

Ohýbači reality série

< 4. díl

Příměří má jednu velkou nevýhodu – jednou musí skončit. Jakmile ten den nastane, v herních uzlech se znovu rozhoří boje a jednotky vojáků Temné frakce budou hrozit zničením našeho světa. Nepřítel zesílil. Převyšuje nás početně, a jako by toho nebylo málo, dostaly se mu do rukou ještě silnější zbraně. Z našich předchozích střetnutí se poučil a upravil svou strategii. Navíc teď nezměrnou hordu nepřátel vede nejlepší stratég moderní doby, jehož kouzelničtí rádcové dokážou předvídat cesty osudu. Zdá se, že jsou vždy o krok napřed. Jak se náš svět tak silnému protivníkovi ubrání? Jedinou nadějí je statečnost a výdrž našich nejlepších bojovníků, kteří raději zemřou, než aby se vzdali. No, a vesmírná loď, jejímž kapitánem je jistý naslouchač.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Fantom Print

Искажающие реальность 4 (Iskažajuščije real'nost' 4) , 2019

YorikB
21.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Atamanov je prostě král LitRPG. Vůbec by mi nevadilo kdyby se FantomPrint vykašlal na Osadčuka, který mě nebaví a zrychlil tempo vydávání Atamanova. Do angličtiny už bylo přeloženo 10 dílů Ohýbaču reality. Jo, a na Obránce perimetru odkazuje i zmínka o Aysarské hvězdokupě, což naznačuje, že děj obou sérií se odehrává ve stejném vesmíru, tak kdo ví, třeba se v budoucnu Gnat potká s Georgem-Ruslanem. A nebo jde jenom o Easter Egg, jak říkají Angloameričtí soudruzi :-)

Tazz1
15.01.2024 5 z 5

Opět naprostá špička. A zase čekání na další díl. Oooo FantomPrinte zač nás trestáš :-)? To byla jízda, již se nám prolínají světy, leng Gnat má vlastní frakci. Jsem zvědav, kam se to bude ubírat.
Dobrá byla ta upoutávka na Obránce perimetru :-)

Antivirus0-0
14.12.2023 5 z 5

Tato kniha ma.len jednu chybu. Je prilis kratka.. precital som ju za jeden vecer. Inak je top. Tesim sa na dalsiu a dufam ze nevyjde.opat za rok a pol.

Rechpa
12.12.2023 5 z 5

Ty brďo, tak tohle byla zase pecka. Atamanov opět prokázal, že žánr litrpg je jeho. :) U knihy jsem se ani na chviličku nenudil a doslova jsem ji "vdechnul" za jeden večer. U knih tohohle autora je největší problém to, že na ty knize vidíte, jak rychle ubývají stránky do konce. :)

LitRPG (herní svět + fantasy/sci-fi)

Michael Atamanov
čečenská, 1975