Odvážny zajko

Odvážny zajko
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399893/bmid_odvazny-zajko-leX-399893.jpg 5 36 36

Kto to kedy videl, aby sa z bojazlivého domaseda stal odvážny zajko! Zajko Lolo je veľmi bojazlivý a zo svojho domčeka by najradšej nevystrčil ani špičku ňufáka. S kamarátkou Lunou ho čaká poriadne dobrodružstvo, na ktoré sa vôbec neteší. Ak však naberie aspoň kúsok odvahy, zistí, že vonku ho miesto strašidiel čaká krásny svet…

Literatura světová Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Albatros (SK)

A little bit brave , 2019

Atlantis
24.04.2023 5 z 5

Králíček Karlík je pecivál. Jeho kamarádka ale žije pro dobrodružství. A když se kámoška jednoho dne vrátí, musí i ten největší sralbotka vyrazit na záchranu.
Malý hrdina je skvělá dětská kniha. Příjemně velký formát, naprosto bezkonkurenční ilustrace a v neposlední řadě vtipný a milý příběh. Čtení jsme si užili já i dcera.

Briv
01.10.2022 5 z 5

* Ty ilustrace jsou tak krásné. Úplně to pohladilo po duši. Možná mě to bavilo o trochu více než syna, ale fandil Karlíkovi, ať se nebojí a vyrazí ven za Týnou. A jak se o Týnu bál, ať ji nesežere vlk! Taky nás knížka často vedla k tomu, že jsme nezapomněli doma zalít kytky a často jsme pekli, protože co kdybychom potkali venku vlka a potřebovali bychom taky někoho zachránit :).
Příběh nese krásné poselství o překonání sebe sama, odvaze i pomoci druhým. Knížka nás moc bavila. Hodnotíme 5 *.

JessieEx
23.09.2021 4 z 5

Kniha nádherná na pohled i příběhem. Byl by to opravdu skvost dětské knihovničky, kdyby to nebyl paperback. Nevím, co nakladatele vedlo k tomu, udělat dětskou knihu v paperbacku, mě tohle zklamalo natolik, že strhávám jednu hvězdičku. Obrovská škoda, kniha je krásná pro velké i malé a skrývá v sobě milé poselství!

Margaritta1987
02.03.2021 5 z 5

Krásný příběh a moc povedené ilustrace

muchomurka
03.02.2021 5 z 5

Krásná knížka. Moc se mi líbily ilustrace a stejně tak i naší malé prďolce. Příběh je akorát dlouhý/krátký, že i prďolka vydržela poslouchat, než jsem jí ho celý přečetla. Moc hezká knížka s poselstvím. Tuhle stojí za to si pořídit do knihovničky.

marti7729
09.08.2020 5 z 5

Krásný milý příběh, plný krásných ilustrací, jen mi vadí zo sesitove zpracování. Ale vzhledem k tomu, že příběh i ilustrace se dcerce líbí, tak hvězdu nesrazim, ale jsem zvedava zda ji zlikviduje... Snad ne..

Gibis
22.05.2020 5 z 5

Jak se z vystrašeného králíka Karlíka stane hrdina. Překrásné obrázky a i příběh je takový miloučký :) Bude se líbit těm nejmenším, ale třeba i začínajícím čtenářům, protože textu je jen troška a písmena jsou velká.

Varjohukka
07.09.2019 5 z 5

Nádherně ilustrovaná knížka o vystrašeném králíčkovi, který nakonec sebere odvahu se vydat za dobrodružstvím. Minimum textu je super pro mladší děti, které ještě neudrží dlouho pozornost. Věřím ale, že i starší si z knihy něco odnesou.

capricornus
01.04.2019

Nádherná a poučná knížečka pro malé i velké.

antonin0999
27.02.2019 4 z 5

Příjemná jednohubka pro malé čtenáře, kteří se bojí světa. Našel jsem si v ní i něco pro sebe a své strachy z létání. Pěkné ilustrace příběh hezky doplňují. Líbí se mi, že byl za hlavní postavu zvolen králíček, ti jsou totiž skutečně největší strašpytlíčci.

2018  91%Malý hrdina
2021  90%Draci se nedělí