Odvážny zajko přehled

Odvážny zajko
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399893/bmid_odvazny-zajko-leX-399893.jpg 5 36 36

Kto to kedy videl, aby sa z bojazlivého domaseda stal odvážny zajko! Zajko Lolo je veľmi bojazlivý a zo svojho domčeka by najradšej nevystrčil ani špičku ňufáka. S kamarátkou Lunou ho čaká poriadne dobrodružstvo, na ktoré sa vôbec neteší. Ak však naberie aspoň kúsok odvahy, zistí, že vonku ho miesto strašidiel čaká krásny svet…

Literatura světová Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Albatros (SK)

A little bit brave , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odvážny zajko. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
24.04.2023 5 z 5

Králíček Karlík je pecivál. Jeho kamarádka ale žije pro dobrodružství. A když se kámoška jednoho dne vrátí, musí i ten největší sralbotka vyrazit na záchranu.
Malý hrdina je skvělá dětská kniha. Příjemně velký formát, naprosto bezkonkurenční ilustrace a v neposlední řadě vtipný a milý příběh. Čtení jsme si užili já i dcera.

Briv
01.10.2022 5 z 5

* Ty ilustrace jsou tak krásné. Úplně to pohladilo po duši. Možná mě to bavilo o trochu více než syna, ale fandil Karlíkovi, ať se nebojí a vyrazí ven za Týnou. A jak se o Týnu bál, ať ji nesežere vlk! Taky nás knížka často vedla k tomu, že jsme nezapomněli doma zalít kytky a často jsme pekli, protože co kdybychom potkali venku vlka a potřebovali bychom taky někoho zachránit :).
Příběh nese krásné poselství o překonání sebe sama, odvaze i pomoci druhým. Knížka nás moc bavila. Hodnotíme 5 *.

JessieEx
23.09.2021 4 z 5

Kniha nádherná na pohled i příběhem. Byl by to opravdu skvost dětské knihovničky, kdyby to nebyl paperback. Nevím, co nakladatele vedlo k tomu, udělat dětskou knihu v paperbacku, mě tohle zklamalo natolik, že strhávám jednu hvězdičku. Obrovská škoda, kniha je krásná pro velké i malé a skrývá v sobě milé poselství!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odvážny zajko v seznamech

v dalších seznamech3x