Od všeho trochu

Od všeho trochu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248396/bmid_od-vseho-trochu-248396.jpg 4 10 3

Sbírka pěti povídek ve stylu magického realismu, ve které se najde od všeho trochu - špetka hororu, kapka humoru, kousek dobrodružství a drobet k zamyšlení. Jak používat tuto knihu: Doporučujeme začít na první stránce a zhltnout ji jedním dechem až do konce.

karinga
12.11.2019 4 z 5

Svěží, mystické povídky s různorodými hrdiny kostlivce a egyptské bohy nevyjímaje. Pointy vás překvapí, jen jazyk je místy až zbytečně moc květnatý. Ale zas kdo umí, umí :)

OhisverMuller
25.01.2019 5 z 5

Chtěl jsem původně udělit čtyři hvězdičky, ale nakonec mi to nedalo a dopadlo to, jak to dopadlo.
Skvěle vypointované povídky, třebaže někdy trochu rozvláčné barvitými popisy (jež jsou jazykově pestré a bohaté), přesto dávají tušit, že se zrodily v mysli přemýšlivé a velmi inteligentní.
Zvláště ta poslední mě úplně dostala.

Sharona73
21.01.2019 5 z 5

Nazev presne odpovida obsahu. Povidky ktere spolu nijak nesouvisi a spojuje je pouze stejny, jemny humor a necekany konec. Prijemne cteni na dovolenou nebo do letadla. Povidky normale nectu, ale k tehle knizce se rada vratim.