Obyvatel

Obyvatel https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181719/bmid_obyvatel-qf7-181719.jpg 4 186 55

Každý rok se miliony svobodných žen na celém světě nastěhují do nového bytu, ale jen málokterou napadne, že ani vlastní domov nemusí být ostrovem bezpečí. Mladá lékařka Juliet Devereauová, jejíž manželství se nečekaně ocitá v troskách, zoufale hledá přijatelné místo k bydlení v Brooklynu. Potřebuje získat zpět ztracenou životní rovnováhu a začít nový život. Nemůže uvěřit svému štěstí, když konečně najde krásný a prostorný byt s výhledem na Brooklynský most. Vše se zdá být naprosto ideální… až příliš ideální…. V průběhu několika týdnů ji záhadné události vedou k podezření, že v bytě není sama, a nemůže se zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. Podivné zvuky, které ji v noci probouzí, silueta muže, stojící v jejím pokoji… Její obavy však nejsou dílem zjitřené fantazie, ohrožení je až příliš reálné a o to hrozivější. Juliet je proti své vůli zavlečena do děsivé hry na kočku a myš a neexistuje žádná jistota, zda z ní vyjde živá…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Galatea

Resident , 2011

fis.rena
10.11.2016 4 z 5

Příběh sympatické lékařky Juliet mě bavil, na dva zátahy jsem měla hotovo a nemám co vytknout. Prostředí tajemného bytu s malým nájemným mi naháněl husí kůži, protože tady i zdi měly ty pomyslné uši.

sipkulka
03.11.2016 odpad!

Hodnocení asi mluví samo za sebe .....

Irika
01.10.2016 5 z 5

Výborná kniha, přečteno za dva dny, v druhé půlce jsem se již nemohla odpoutat. Zatímco spíš je asi ještě o trochu lepší, ale tady to má rychlejší spád a rozhodně tomu nic nechybí, takže za mě 100%.

Nunynka
26.09.2016 4 z 5

Knížku jsem přečetla velice rychle. Měla spád,ale byla hodně předvídatelná. Konec byl jak z nějakého amerického akčního filmu. Nevím jestli by v reálném životě takto opravdu někdo bojoval o život. Ale jinak byla knížka napínavá a bavila mě. Určo bych ji doporučila.

Jitkarka
17.09.2016 5 z 5

Kniha super, četla jsem až do rána, napínavé, prostě fajn. Hned druhý den jsem si stáhla film a veliké zklamání, kniha je mnohem, mnohem lepší...l

LutherKing
15.07.2016 4 z 5

Četlo se jedním dechem.

LucieRossi
26.06.2016 2 z 5

Kniha mě docela nudila, hlavní zápletka byla objasněna po pár kapitolách a ve zbytku knihy už nebylo žádné napětí. Jediným plusem byl závěr, kde se naštěstí tak úplně nekonal klasický happyend.

salkyn
07.06.2016 3 z 5

Taková mírumilovnější variace na Zatímco spíš. Nevím, co bylo napsané dřív, ale Obyvatel mě bavil výrazně míň.

Kesssssi
01.06.2016 5 z 5

Super kniha. Super příběh. Nemám co vytknout. Konec sice nemile překvapil, čekala jsem hezčí závěr, ale nevadí. Četla jsem jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout. Určitě by stálo za zfilmování.

Matik95
11.05.2016 5 z 5

Uzasna a ctiva kniha, precetla jsem ji jednim dechem za jeden den.

evca7271
15.04.2016 5 z 5

Prekvapujici kniha a obcas to bylo milostne a obcas desici,ale me se moc kniha libila.

Jaymay
12.04.2016 3 z 5

Takové nemastné, neslané...první pulka je o zhrzených citových výlevech hlavní hrdinky. Opravdu mě unavovalo číst na každé stránce o Jackovi. Druhá pulka byla sice zajímavější, ale bohužel uspěchaná. Kdyby si s timhle tématem autor více pohrál, mohl to být skvělý psychothriler. Velkým mínusem je, že děj je v jistých částech předvídatelný. Nepopírám ale, že tam byly pasáže, které mě překvapily. Nicměně si myslím, že se z knihy dalo určitě vytěžit víc.

katy238
01.04.2016 3 z 5

Jednoduchý příběh, nad kterým není potřeba příliš přemýšlet. Dobro a zlo jsou pěkně odděleny a ti zlí jsou po zásluze potrestáni. Neurazí, bohužel ani nenadchne.

skipiii
26.03.2016 3 z 5

Zajímavý námět,velmi předvídatelný děj i konec, který byl trochu uspěchaný a mohl být více a lépe zpracován.

Jaruce
18.03.2016 5 z 5

Super napínavý příběh ani krátký ani dlouhý, žádná prázdná místa . Bavila mě od začátku do konce.

ppetaa27
03.03.2016 5 z 5

Přečetla jsem ji za jeden den. Hodně čtivá a zajímavý příběh.

Beky
13.02.2016 4 z 5

Zajímavý příběh, napínavý. Kniha je čtivá a realistická. Doporučuji :)

Petruse21
09.02.2016 2 z 5

Škoda toho konce přitaženého za vlasy.

-LuckyKnihovna-
30.11.2015 5 z 5

Kniha, která mě strhla hned na začátku!! Má skvělý děj a není dlouhá, jak se říká ,,není tam ta omáčka kolem´´. Občas jsem byla šokovaná, co takový člověk dokáže udělat a občas mi i popis naháněl husí kůži. Opravdu doporučuji přečíst!!

dadukoblih
06.07.2015 3 z 5

Souhlasím s uživateli Jia a RADOST. Je to spíše románek, čtení pro ženy, brzy se dá odhadnout, jak se děj bude vyvíjet. Kniha se dobře čte, doporučuji spíše na dovolenou

zfilmováno USA (Spojené státy americké) lékařky stalking

Autorovy knížky