Obřezaná republika I. - T.G. Masaryk a Židé

Obřezaná republika I. - T.G. Masaryk a Židé https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255264/mid_obrezana-republika-i-t-g-masaryk-a--255264.jpg 3 15 6

Obřezaná republika série

První díl zamýšlené tetralogie s názvem Obřezaná republika, který je věnován osobě prvního československého prezidenta, jeho vztahu k Židům, stejně jako specifické otázce jeho možného židovského původu. Tetralogie si klade za cíl mapování židovských / izraelských stop v moderní československé historii.

regulax
22.10.2022 2 z 5

Čekala jsem něco víc, něco víc o Židech. Fakta moc čtivá nejsou, a to tedy že jich tam je, včetně podrobných poznámek. Výsledek - rozhodují o nás bez nás a za vším je víra.

Jarka 55
11.08.2020 5 z 5

Zajímavý pohled.... myslím ,ze zavrhnout jednoznačně je nesmysl.

herbert3105
08.08.2019 5 z 5

Super! A Cemper nech zhori v pekle!

Hobo
07.08.2019 5 z 5

Když se píše proti legendám, obvykle se někam narazí. Výborná kniha, ověřitelná fakta.

hanzmb
16.02.2019 odpad!

Tak jsem si naivně myslel, že půjde o něco, co mi zase prohloubí znalosti historie našich vztahů s Izraelem. Něco jako Mosty do Tel Avivu. Po několika stranách jsem začal v eknize hledat datum vydání, protože jsem dostal strach, že jde o něco z roku 1943. Ono něco podobného může vyjít u nás v 21.století?? Když jsem na posledních stránkách četl to hnusné šťourání se v Masarykově rodokmenu napadla mne 1 věc. Koho asi má v rodokmenu autor? Typl bych si, že to chrochtá a nebude to moc generací zpět.

JanCemper
06.09.2016 odpad!

Absolutně nesmyslná kniha. Odpad.

Židé antisemitismus konspirace propaganda konspirační teorie

Kniha Obřezaná republika I. - T.G. Masaryk a Židé je v