Obnažená

Obnažená
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144225/bmid_obnazena-sRs-144225.JPG 4 1422 1422

Crossfire série

Bol krásny, inteligentný a neskutočne príťažlivý. Priťahoval ma tak ako ešte nikto. Po jeho dotyku som túžila ako po droge, hoci som vedela, že ma nebezpečne oslabuje. Stále som sa spamätávala zo všetkého strašného, čo sa mi v minulosti stalo, a v jeho prítomnosti ožívali zlé spomienky... Gideon si to uvedomoval. Aj on mal svojich démonov. Boli sme jeden druhému ako zrkadlo, ktoré odráža tie najtajnejšie rany a túžby. Putá jeho lásky ma premenili a ja som len dúfala, že muky, ktorých stopy sme obaja niesli, nás naveky nerozlúčia.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR) , Fortuna Libri (SK)

Bared to You , 2012

zapina
11.12.2013 2 z 5

Na začátku to vypadalo slibně, ale od půlky jsem se začala nudit a některé opakující věty mi přišly už otravný.

Nause
01.12.2013 4 z 5

Začátek knihy byl skvělý, vážně jsem se do toho ponořila a naplno si užívala děj, který ale začal pokulhávat. To, že se velká část knihy bude odehrávat v posteli, nebo v jejím blízkém okolí jsem tak nějak předpokládala, proto mě začalo někdy v půlce knihy mrzet, že autorka začala tyhle "postelové scény" vynechávat, nebo je shrnula do dvou vět.
Postupně i děj začal trochu váznout; dozvěděla jsem se hlavní problém hrdinky, která se s ním ale docela naučila žít. Za to Gideon neřekl ani ň. Což se mi takhle jednostranně nelíbí. A celkově mám pocit, že jsme se na konci nikam nedostali - problémy se řeší sexem a spousta věcí zůstala otevřená a vlastně jen nakousnutá. Takže člověk ani neví, co by měl očekávat.
Přesto mě knížka do víc jak poloviny naprosto strhla, takže hodnotím ****, už jen pro to, že se mi líbí víc než 50 shades of grey, i když by se zde dalo vyvozovat určité kopírování.

nihnalka
29.11.2013 5 z 5

Po přečtení recenzí na knihu " Padesát odstínů šedi " jsem raději sáhla po této knize.Musím uznat , že recenze měli pravdu.Nádherná kniha, od čtení jsem se nemohla odtrhnout.Doslova jedním dechem jsem jí přečetla, krásný děj, dobře se čte a čas strávený u této knihy vám tak rychle uteče, že až budete na konci a budete chtít číst dál a dál, tak hned hledáte pokračování.Velice poutavý děj.Odvážně erotické čtení, ale ne přehnané.Moc doporučuji!

vaili
27.11.2013 5 z 5

Pro mě skvělá kniha nešlo přestat číst ... přišla jsem k ní úplně náhodou byla v novinkách a zaujala mě obálka :) napínavá a vzrušující :) potom jsem vzala 50 odstínů, když o tom stále všichni mluvili a bylo to velké zklamání. Prostě bestseller by měl být jasně Crossfire ne 50 odstínů, ale zkrátka asi dobrá reklama. Námět je sice podobný, ale Crossfire je lepší v ději, v postavách a i v popise erotických scén, zkrátka předčí 50 odstínů všeho.

Mablis
24.11.2013 4 z 5

Tento žánr jsem četla poprvé, není to zrovna můj soudek a musím uznat, že to nebyla špatná kniha. Četla se úplně sama. Tři dny a nebylo co číst :-)

ivkalia
16.11.2013 3 z 5

Další sexistická oddychovka. Čte se dobře, ale jsem už unavená knihami odstínů 50 odstínů.

nihnalka
07.11.2013 5 z 5

Moc dobře se to četlo,pěkné

Daniel-la
27.10.2013 4 z 5

Kniha není špatná, dobře se četla. Jen jsem se ke konci už nudila. Pořád dokola sex, sex. Pak jsem to už přeskakovala. Ale jinak dobrý.

HalleyM
23.10.2013 2 z 5

Jedno a to samé klišé, které se v dnešní době rozmohlo. Kniha pomalu s ničím novým nepřišla, podle mne to byla ztráta času.

Michaela91
23.10.2013 3 z 5

Moc podobné 50 odstínům ale lepší. Četlo se to líp, mělo to lepší příběh a nebylo to tak drsné.

Senzibil
22.10.2013 2 z 5

50 odstínů šedi s jinými jmény. Postavy mají úplně stejný charaktery, Eva se jen liší v tom ,že se Gideonovi občas vzepře, ale jinak jsou s Anou úplně stejné. Gideon nemá svůj červený pokojíček místo toho má hoteloví pokoj a také s vích 50 odstínů dojebanosti. S Evou si můžou povídat jaký hrozný dětství to měli. Nejlepší na celé knížce je Cary, který se od začátku knížky jeví jako nejzajímavější postava, nepředvídatelné chování a zajímaví vystupování mě od začátku velice bavil.

ilosek
19.10.2013 3 z 5

Kniha je podle mě dobře napsaná a propracovaná. Autorka vystihla skvěle všechny momenty i myšlenky, pocity. Na druhou stranu se mi nelíbí, že je to hrozně podobný 50 odstínů. V skoro každé scéně to vidím. Kdyby autorka zapojila trochu víc své fantazii a odpoutala se od 50 odstínů, bylo by to zcela na jiné úrovni. Ale i tak musím říct, že kniha se mi líbila.

Balenka
19.10.2013 odpad!

Nikdy nepochopím, ako sa táto kniha môže vydávať za medzinárodný bestseller..

Lleennččaa
13.10.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila,velmi dobře se čte.mohu jen doporučit.

Jannetta
06.10.2013 5 z 5

Knižka me ihned zaujala kolegyne s prace mi ji koupili k narozeninam a je supr.50 odstinu jsem necetla. Takze nemuzu srovnavat , ale tato kniha me ohromila moc. Mam chut pořad čist :-) přiběh me vnesl do děje.

rosse007
06.10.2013 5 z 5

Za mne 1, podobnost s 50 odstíny tu sice je, ale kniha je velmi čtivá a pro mě chvílema lepší jak samotných 50 odstínů.

CherryF
25.09.2013 1 z 5

Jsem velice zklamaná! Přijde mi jako by si autorka přečetla 50 odstínu šedi a pak napsala to samé s pár úpravami a těch 650 stánek narvala do 300 stránek. Okopírovala odstíny ale nezkutečným způsobem! Stejný bohatý chlap, barvu oči prohodila, taky se mu zdají sny a aby také neměl jen on špatné dětství tak ho připsala i Evě. Prostě jako by záviděla autorce že má tak pěknou knihu tak to prostěopsala a udělala jen pár změn na kterých se zmohla. Příběh skoro žádný a jen sex a hrubá slova. Však komu se líbí zrychlený příběh tak doporučuji,ale kdo chce lásku, touhu, vášeň a krásný příběh, který je velmi hezky rozepsaný pro delší zážitek tak doporučuji 50 odstínu šedi. No každému se líbí něco jiného :-) pro mě vítězí 50 odstínu šedi, byla jsem smutná když jsem dočetla třetí díl s tím že je poslední. U Obnažená se těším až ji dočtu a vezmu si jinou knihu. Osobně dávám nízké ohodnocení.

Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Líbila se mi. Přečtena jedním dechem. Líbí se mi, že se děj postupně propojoval, postupně se odhalují další a další věci.

vercas01
18.09.2013 5 z 5

Začátek mi neskutečně připomínal 50 odstínů... Kniha se čte jedním dechem(vtáhne do děje) a opravdu se mi moc líbila.

vladkaa
17.09.2013 4 z 5