Vzhůru do Naniwy!

Vzhůru do Naniwy! https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523240/bmid_vzhuru-do-naniwy-6511622c1994d.jpg 4 6 1

Hudební festival Narufest slaví díky Makoto nečekaný úspěch! Pop s ostatními jsou známější než kdy dřív a jejich popularita vystřelila ke hvězdám! Společně se mají zúčastnit festivalu v Ósace! Chtějí se pochlubit Mistrovi, ale ten má poslední dobou plné ruce práce

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Naniwa no Machi ni Shutchō ya de! , 2018

fvalek
27.10.2023 3 z 5

Celkově si myslím, že po pěti dílech už můžu říct, že originální My Hero Academia je mnohem lepší, nebo alespoň pro mě lepší a zajímavější. Občanská hlídka je v něčem taková... dospělejší a zároveň nudnější. Chybí tomu veškeré nadšení a i nějaký větší spád. Obzvláště absence mistra je v tomhle díle hodně znát. No a hudební festival... super, ale co s ním. Raději bych viděl víc akce a nějaké souvislé, detektivní práce, nejen epizodní záporáčky. Koiči sice objevuje nové schopnosti, ale je to jen malinký detail v celkovém dost nanicovatém ději mrskajícím se v pěveckých číslech Pop a epizodní návštěvě Fat Guma. Navíc se propadám do nějaké časové neukotvenosti, protože jsem myslel, že Občanská hlídka jde trošku ruku v ruce s MHA, alespoň v těch prvních kapitolách, ale evidentně se odehrává nějak výrazně před, protože Eraser Head diskutuje o tom, že ho Midnight chce zlanařit na práci učitele apod. Tak bych možná ocenil nějaké přímé propojení nebo alespoň časovou osu srovnáníá s MHA, jen tak pro zajímavost. Ale jinak to byl standardně dobrý díl, spíše ve znamení lepší než nic než něco super, ale co už. :)

manga superhrdinské komiksy akční a dobrodružné komiksy

Hidejuki Furuhaši
japonská, 1971
2022  81%Já jsem tu
2022  91%Rozsudek
2023  86%Starší spolužačka
2023  90%Rodina
2023  83%Vzhůru do Naniwy!

Kniha Vzhůru do Naniwy! je v