Nový šéf

Nový šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33214/novy-sef-33214.jpg 4 23 4

Rex po smrti Richarda Mosera se stále nemůže s tímto faktem vyrovnat. Höllerer a Böck se snaží Rexe udržet při životě. Všechno to přetrvává až do chvíle než k nim na kriminálku přichází nový páníček Alex Brandtner, který si ihned Rexe získá svým důvtipem a tím, že to umí se psy. Než nastoupil do oddělení vražd, působil jako pracovník se psi, kde mu jeho oblíbneného psa zabili. Rex se okamžitě spřátelí s Alexem a spolu se vrhají do první akce. Musí ochránit italskou návladní Lucii Amatovou, kterou pronásledují vrazi až do Vídně.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Kommissar Rex – Der Neue

Filatov
20.05.2019 4 z 5

Klasické detektivní čtení s poutavou zápletkou a samozřejmě dobrým koncem. Samotný začátek je sice trochu smutný, protože Rex se trápí po smrti svého šéfa, ale to se změní s příchodem komisaře Brandtnera s jehož pomocí vyřeší další případ. Tato kniha se rovná jedné epizodě seriálu.

JancaMia
27.03.2019 3 z 5

oblíbený hrdina v akci , kniha věrně opisuje seriál ..

petra3242
26.05.2016 4 z 5

Knihu jsme četla znovu po mnoha letech. Jako dítě jsem seriál o pejskovi a jeho policejních kamarádech zbožňovala. Moserovu smrt několikrát obrečela, a pak se zase znova znova na seriál dívala. I teď patří k mým oblíbeným pořadům.
Co se týká knihy, no není špatná. Jen pro mě místy nezáživné popisy, kde jsem po chvilce nevěděla, co jsem vlastně četla. Nejvíc se mi líbily pasáže, kdy se Rex sbližuje s Alexem.

Phoenix16.cz
04.08.2013 4 z 5

Knížky jsem četla v dětství a tahle se mi moc nezamlouvala. Přeci jen Richard Moser byl nenahraditelný a nováček nedokázal nastavenou laťku překonat.

Kniha Nový šéf je v