Maskovaná smrt

Kriminální příběh, v němž řeší komisař Moser se svým služebním psem Rexem případ vraždy v kosmetickém salonu. Rex se svým novým pánem, komisařem vídeňské kriminálky Richardem Moserem, jsou už sehraná dvojka. Dokonce si hledají nové bydlení, pokud možno na kraji města, se zahradou, aby bylo hodně místa na skotačení se svým pánem. Při pátrání po maskované vražedkyni z kosmetického salónu takový dům najdou - je prostě ideální. Rex je šťastný, vždyť je to jeho zásluha, že majitel řekl své ano na pronájem domu. Nájemní smlouva ještě není podepsaná a už se na obzoru objevují nová mračna s problémy. Do důvěrného vztahu mezi psem a páníčkem vstupuje nová osoba. Zvěrolékařka! Rexovi to však dělá těžkou hlavu. Až z pánem dokončí vyšetřování případu, měl by pán dát do pořádku i takové věci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30198/komisar-rex-maskovan-30198.jpg 3.915

Kommissar Rex. Der maskierte Tod

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

niki-chan
15.06.2016

Můj nejoblíbenější komisař dětství a i dnes. Rex je jednička a tyhle knižní příběhy jsou příjemně čtené detektivky

lenka1986
26.02.2016

tuto knihu es doporucujem si precitat tes je zaujimava

I_love_books
20.02.2016

Komisaře Rexe mám ráda od dětství. Seriál je ale mnohem lepší. Na knize je poznat, že je psaná podle seriálu, což trochu narušuje literární sféru. Místy se mi zdálo, že knihu psal nějaký laik, nikoliv spisovatel. Jinak je ale příběh poměrně dobrý a zajímavý. Já knihu četla jakožto fanoušek seriálu a nelituji toho, jen se mi nečetla nejlépe. Možná si někdy přečtu i další knihu o Komisaři Rexovi, nevím to ale jistě. V tomto případě se radši podívám na seriál.
Knize dávám tři hvězdičky, příběhy čtyřnohého Komisaře Rexe sice zbožňuji, literárně by ale mohly být lepší.

Phoenix16.cz
04.08.2013

Další z mých oblíbených příběhů z dětství. Četla jsem stále dokola a vůbec mi nevadilo, že dávno vím, kdo je vrah. Rex byl prostě nejlepší.

Rainer Bernfeld

Rainer Bernfeld