Nové nevysvětlitelné fenomény

od:


KoupitKoupit eknihu

Další vzrušující kniha od světoznámého autora nabízí přehled důsledně zdokumentovaných událostí, které vzrušily svět. Neuvěřitelné, řekli byste, kdyby váš soused mezi svým jedním a druhým krokem zmizel doslova před vašima očima? Nezdá se vám zvláštní, že si už dnes „vzpomenete“ na budovy, které budou postaveny až v budoucnosti? Že někteří mrtví nenaleznou klid ve svých hrobech ani po staletích? Že se lze napojit na univerzální vědomí? Že neviditelní vetřelci útočí na lidi i zvířata? Že z oblohy padají neuvěřitelné předměty? Že lze vyfotografovat pouhé představy? Že zvířata vládnou tajemnými silami? Že existují předměty, které nemohly být vyrobeny na Zemi? Že přírodní zákony mohou přestat platit? Pokud ano, pak si přečtěte tuto fantastickou knihu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30091/nove-nevysvetlitelne-fenomeny-9f5-30091.jpg 4.214

Orig. název:

Neue Unerklärliche Phänomene (2001)

Žánr:
Literatura naučná, Věda
Vydáno:, Dialog
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Peleus
předevčírem

Jedna z knih, po nichž rád sáhnu za studených podzimních víkendů. Zachumlat se do deky na gauči, pustit si na YouTube jeden z dílů dokumentu Po stopách duchů (angl. Ghost Adventures) a následně se začíst do jednotlivých příběhů Nových nevysvětlitelných fenoménů.

Na tomto místě nehodlám zkoumat, zda se některé již vysvětlily, nebo ne. Podstatná je nálada. Pocit lehkého strachu a respektu z něčeho tajemného, co nás, alespoň prozatím, přesahuje.

ElisPospa
10.07.2013

Neskutecna kniha, ktera propleta ruzne konspirativni uvahy vseho druhu mezi sebou a snazi se najit reseni. Nemuzu jinak, nez tuto knihu doporucit s odkazem na dalsi skvostnou Farkasovu literaturu.

rose
11.01.2012

Snad všechny záhady historie zhuštěné do jedné knihy. Styl vyprávění je občas trochu suchopárný, ale ta fakta stojí za to.

Alix

Nezodpovězené otázky a nevysvětlitelné události.

Autor a jeho další knihy

Viktor Farkas

Viktor Farkas
rakouská, 1945 - 2011

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených2x
v Přečtených16x
v Knihotéce19x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit2x