Nové nevysvětlitelné fenomény

Nové nevysvětlitelné fenomény https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30091/mid_nove-nevysvetlitelne-fenomeny-9f5-30091.jpg 4 20 5

Další vzrušující kniha od světoznámého autora nabízí přehled důsledně zdokumentovaných událostí, které vzrušily svět. Neuvěřitelné, řekli byste, kdyby váš soused mezi svým jedním a druhým krokem zmizel doslova před vašima očima? Nezdá se vám zvláštní, že si už dnes „vzpomenete“ na budovy, které budou postaveny až v budoucnosti? Že někteří mrtví nenaleznou klid ve svých hrobech ani po staletích? Že se lze napojit na univerzální vědomí? Že neviditelní vetřelci útočí na lidi i zvířata? Že z oblohy padají neuvěřitelné předměty? Že lze vyfotografovat pouhé představy? Že zvířata vládnou tajemnými silami? Že existují předměty, které nemohly být vyrobeny na Zemi? Že přírodní zákony mohou přestat platit? Pokud ano, pak si přečtěte tuto fantastickou knihu!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Věda
Vydáno: , Dialog

Neue Unerklärliche Phänomene , 2001

VNI
29.08.2023 5 z 5

četla jsem ji před nějakou dobou, ale stále zůstává v hlavě. Když člověk má otevřenou mysl je to kniha pro něj. Mám ráda když se jde v knihách k věci bez zbytečných řečí, toto je přesně ono. Zůstavá závoj tajemna a každý si může příběh vysvětlit po svém.

Peleus
11.11.2018 4 z 5

Jedna z knih, po nichž rád sáhnu za studených podzimních víkendů. Zachumlat se do deky na gauči, pustit si na YouTube jeden z dílů dokumentu Po stopách duchů (angl. Ghost Adventures) a následně se začíst do jednotlivých příběhů Nových nevysvětlitelných fenoménů.

Na tomto místě nehodlám zkoumat, zda se některé již vysvětlily, nebo ne. Podstatná je nálada. Pocit lehkého strachu a respektu z něčeho tajemného, co nás, alespoň prozatím, přesahuje.

ElisPospa
10.07.2013 4 z 5

Neskutecna kniha, ktera propleta ruzne konspirativni uvahy vseho druhu mezi sebou a snazi se najit reseni. Nemuzu jinak, nez tuto knihu doporucit s odkazem na dalsi skvostnou Farkasovu literaturu.

rose
11.01.2012 4 z 5

Snad všechny záhady historie zhuštěné do jedné knihy. Styl vyprávění je občas trochu suchopárný, ale ta fakta stojí za to.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Nezodpovězené otázky a nevysvětlitelné události.

Viktor Farkas
rakouská, 1945 - 2011
1993  79%Nevysvětlitelné záhady
1999  77%Kdo ovládá svět?
1994  80%Skryté skutečnosti
2012  86%Válka médií
2006  87%Nové nevysvětlitelné fenomény

Kniha Nové nevysvětlitelné fenomény je v