Nová cvičebnice anglické gramatiky

Nová cvičebnice anglické gramatiky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125055/bmid_nova-cvicebnice-anglicke-gramatiky-5RG-125055.jpg 5 9 3

Cvičebnice je doplňkovým materiálem k jazykovým učebnicím. Neobsahuje výklad gramatiky, ale příklady k intenzivnímu procvičování gramatických a lexikálních jevů. Určena pro studenty všech úrovní, vhodná i pro samouky, neboť ke každému cvičení je na protější straně uvedeno řešení. Každá kapitola je rozdělena do několika úrovní pokročilosti. V úrovni A se procvičují jevy, s nimiž se začátečník setká zhruba v prvních měsících studia, ať už se bude učit z kterékoli učebnice. Se zvyšující se úrovní roste i lexikální náročnost cvičení. Cvičebnice svým obsahem přesahují středoškolskou úroveň. V 30 kapitolách najdete přes 8500 příkladů rozdělených do překladových a doplňovacích cvičení. Student se musí zároveň soustředit na slovní zásobu, gramatiku, slovosled, interpunkci a další aspekty jazyka. Důraz je kladen i na problémy specifické pro české studenty (časová souslednost, předložky, vazba there is / are…).... celý text

McDollar
30.11.2018

Ak nemáte knihu od Murpyho, tak toto je český ekvivalent a vynikajúci. Komplexne podaná gramatika s množstvom cvičení na zopakovanie. Ja som ju bral tu https://www.daryzivota.sk/Nova-cvicebnice-anglicke-gramatiky-d98790.htm

konicekbily
05.08.2017 5 z 5

Jedna z mnoha knih, které jsem použil k vybroušní mých znalostí angličtiny.

R.E.M.
07.10.2015 4 z 5

Skutečně praktická cvičebnice jak pro začátečníky, tak pro pokročilé studenty a zájemce o angličtinu, systematické rozdělení kapitol podle gramatických jevů, časů. Dobré pro kvalitní zvládnutí gramatiky praktickým tréninkem i pro zapamatování skladby věty, kladné, záporné, úžasné třeba u tvoření složitějších otázek.
Doporučuji k pořízení vedle klasické učebnice gramatiky.