Noční můra

Noční můra https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77749/nocni-mura-77749.jpg 4 18 3

Ženský román s napínavou zápletkou líčí v příběhu dvou osamělých lidí nebezpečné pátrání po tajemství potopené lodi u jednoho z floridských ostrovů. Mladá žena se snaží zachránit svého bratra, který objevil opuštěnou potápějící se loď a vzápětí byl obviněn z vraždy jejích majitelů. Pomoc hledá u souseda, bývalého potápěče, jenž se zotavuje z těžkých následků kesonové nemoci, která ho shodou okolností postihla při práci na stejném místě, kde našel chlapec loď. Muž je týrán hrůznými nočními přízraky a už nikdy nechce mít nic společného s mořem, snaha pomoci oběma sourozencům ho však donutí překonat sebe sama a ještě jednou sestoupit pod hladinu, aby definitivně prokázal chlapcovu nevinu a sám sebe osvobodil od nočních můr.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Columbus (ČR)

After I Dream , 2000

jarin58
20.08.2017 2 z 5

Napínavý příběh zcela přebila snaha šmiknout Callie Chasem a naopak.Nicméně padesát stran před koncem se dílo zdařilo.

maya.taufer
22.07.2013 5 z 5

Čtivá kniha od které jen tak, nebudete moci odejít. Četla jsem ji zrovna na dovolené u vody a musím říct, že když jsem viděla na živo potápěče a tmavou vodu pode mnou, když jsem byla na loďce uprostřed velkého jezera, kde pode mnou bylo min. 50 metrů, ihned jsem si vzpomněla na hrdinu knihy, úplně mě přejel mráz po zádech a vnímala jsem jeho pocity, jako by se vše stalo mě....až tak mne kniha pohltila a věřím, že pohltí i VÁS!

muchomurka
14.08.2012 4 z 5

Čtivá knížka pro letní odpoledne.

potápění, potápěči Florida

Rachel Lee