Milenec snů

Milenec snů https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193268/temni-lovci-milenec-snu-9XN-193268.jpg 4 357 45

Noční lovci série

Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v něm totiž nevidí jen pouhého otroka... Dokáže velká láska zlomit staletou kletbu? Jedno ze základních děl žánru paranormální romance poprvé v českém překladu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Fantasy Lover , 2002

georginaa
21.11.2019 3 z 5

Trochu mystiky tomuto příběhu přidalo na něco výjimečného. Celý život každý čeká toho vysněného (vysněnou) a když se to povede je to ohnivý žár lásky. Teď jen záleží, zda to oba ustojí. Vztahy jsou vždy na dlouhou trať. A Julianovi a Grace se to povedlo. Doufám, že druhý díl bude zrovna tak žhavý, jako tento.

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Velmi zajímavý příběh. Julian a Grace prostě k sobě patří a oba i museli hodně vytrpět, aby mohli být konečně spolu. Příběh byl moc dojemný a já málem vybrečela celý potok, ale to je asi hormony, protože brečím i u Křemílka a Vochomůrky:-)

ketvin
06.11.2018 3 z 5

Zajímavý příběh, který hezky uvede do obrovské série. Julián i Grace jsou sympatičtí a dohromady jim to "sluší"... Ale styl autorky prostě není pro mě...

Shaki
15.05.2018 4 z 5

Je to sladké, ale taky čtivé. Rozhodně zajímavý námět na odpočinkové početní. Na postavě Juliana se mi líbili jeho zmatené emoce. Silnější osobností tu tentokrát byla prostě Grace. Přesto knihu hodnotím vysoce.

havrmoni
28.10.2017 4 z 5

Jelikož tato autorka byla první,která mě uvedla do romanticko-erotických knih,tak jsem byla nadšená.Po druhém dílu jsem však tuto sérii opustila,protože mě více baví ty historické. No a po třech letech jsem se do toho pustila znovu. Na relax dobrý.

Leena
12.08.2017 2 z 5

Námět to byl zajímavý, zpracování naivní, zmatené.. Autorka asi přečetla hodně harlequinek. On chtěl, ona nechtěla, ona chtěla, on nechtěl. Pořád dokola. Konec přímo pohádkový. A sexuoložka, která má 4 roky trauma z prvního sexu? Tak to je neuvěřitelné .. Kniha mne zklamala, čekala jsem víc.

HáTa94
19.07.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla až na podruhé, poprvé jsem přečetla jen pár stran a pak jsem se k ní už nevrátila, asi taky proto, že nebyla stránka, kde by nebylo plno chyb (agramatické věty, chyby v jednotlivých slovech). Teď jsem to překousla. Byla to hezká oddechovka. Nápad s bohy je super - mytologii mám moc ráda. Za češtinu autor nemůže, takže chybovost v textu nehodnotím.

LadyCotton
25.03.2017 5 z 5

Sherrilyn Kenyon píše originální červenou knihovnu - nemyslím tím ovšem červenou knihovnu alá harlequin, ale červenou knihovnu-klasický erotický román, při jehož čtení se budete ohlížet jestli náhodou někdo nevidí co čtete...
Milenec snů je hodně podařená oddechová kniha, u které se budete smát, lehce budete napnuti, ale dost dobře možná se budete spíše červenat :-D
Nevím jestli by mě kniha bavila v18ti/ 20ti letech, ale nyní ve 30ti je to fajn :-) hlavní hrdinka je totiž téměř skoro stejně stará. Doporučuji přečíst i volné pokračování: Noční rozkoše.

Kešu1981
07.02.2017 5 z 5

Být prokletý do knihy jako sexuální otrok je vážně naprd....a co když tu knihu získá sexuální terapeutka Grace?...může pak jeden věřit v možnost osvobození? Mno jéje, vážně joo :o)

Laf
29.05.2016 4 z 5

Super kniha k odpočinku. Hezký romantický příběh zaseněčím nový a jiný, i když konec je předvídatelný už od začátku. Začátek je vyveden s nádechem humoru, ale bohužel pak se někam vytratil, což je škoda, protože jinak by to bylo ještě lepší čtení až do posledního slova. Můžu všem jen doporučit :)

Suin
28.04.2016 1 z 5

Priznám sa, že som to ani nezvládla dočíst..pár kapitol a musela jsem to zavřít....dávam hviezdičku az celkom fajn nápad, toť vše....

Lenka.Vílka
26.10.2015

Námět zajímavý, provedení horší. A celkově? Nedocetla jsem, přestože jsem se na knihu těšila. Kam jsem se dostala, hodnotíme dvěma, ale jelikož jsem to vzdala před cílem, nechavam si hodnocení pro sebe, ale přesto nehanim. Kniha má vše, aby se líbila a bavila. Jenom ne mě...

Janičta
04.07.2015 3 z 5

Jako oddechovka to ušlo. Kniha je čtivá a celkem vtipná.
Jinak je to klasický slaďáček. Docela mi vadilo, že ačkoliv Julian je tam popisován pořád dokola a dokola a dokola, u Grace jsem neměla zhruba do půlky knihy moc ponětí jak vypadá. Je také empatická a snaží se Julianovi pomoct, ale srdce se jí svírá soucitem a oči plní slzami možná až příliš často. Čím víc jsem se blížila konci, tím víc mi přišlo, že je kniha natahovaná. Epilog byl sice hezký, ale tak nějak zbytečný...
I další díl si přečtu, jsem zvědavá jestli se autorka bude zlepšovat.

karo
12.06.2015

Četla jsem a mám z této série 7 dílů,nemá někdo 8 a 9 díl?

*Pájuše*
13.02.2015 4 z 5

No... tahle kniha byla prostě jízda! :D
Miluji knihy s tématikou bohů a tady jsem si jich užila do sytosti. Nemůžu se dočkat až se mi do tlapek dostane další díl. :-)

Satan666
14.01.2015 5 z 5

Tahle kniha se moc líbila. Chvílemi se mi chtělo i brečet. Líbí se mi zapojení řeckých bohů do příběhu. Tuto knihu vřele doporučuji..

malazluta
05.11.2014 4 z 5

Roztomilá "pohádka", která se moc dobře četla a opravdu jsem se u ní pobavila. Jsem zvědavá na další díly série.

barborelka
11.06.2014 4 z 5

Přečteno za 2 večery :-) Před lety jsem četla 2.díl série a tam byla zmínka o Julianovi, tak jsem ráda, že se v ČR rozhodli vydat další knihu ze série Noční lovci.
Příběh moc hezký, návrat antických bohů a polobohů je super nápad, ale co mě trošku mrzelo byl "odfláknutý"konec, přišlo mi, že tam bylo moc "záblesků". Ale jinak pěkný román, snad se série ujme a nakladatelství vydá další díly :-)

pikacka
23.05.2014 5 z 5

krásné oddechové čtení plné romantiky a erotiky. Všechny knihy této spisovatelky jsou super a určitě doporučuji jejich přečtení. Škoda jen ,že jich u nás tak málo vychází

Nel-ly
21.05.2014 3 z 5

Asi takhle... čtivý to je, vtipný taky i romantiku si odškrtněnte. Zbytek? Je to obyčejná harlekýnka. Nic víc. A to ještě klišoidní ve smyslu "ještě mě žádná žena nikdy neodmítla, ale tahle odmítá, je JINÁ".
Začátek mě docela zastrašil, pak to bylo docela zajímavé (nejlepší části ty, kdy Julian vzpomíná na dobu, kdy bych řecký generál, chudinka), a pak sladkobolný konec, který předvídáte už asi od padesáté stránky a... epilog O..o Bože, co to k***a bylo za epilog? Už jen proto jsem knihu chtěla hodnotit na dvě hvězdičky.
Na jednu stranu antické legendy docela lituju, potom co Hádés žil v Hollywoodu, už jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí a ejhle... na druhou stranu. Ano. Pro milovníky červené knihovny, určitě.

erotika bohové prokletí

Sherrilyn Kenyon
americká, 1965
2005  87%Pán touhy
2008  78%Kde je můj hrdina?
2006  88%Čas na lásku
2014  83%Milenec snů