Noční jestřáb

Noční jestřáb

Jesse Stone, policejní šéf z městečka Paradise v Massachusetts, má s podivnými voláními své zkušenosti, ovšem žádné se nevyrovná jednomu telefonátu z místní střední školy. Když zvěsti o obscénním chování ředitelky Betsy Ingersollové prosáknou až na policejní stanici, Jesse Stone musí řešit značně choulostivou situaci. Ingersollová prohlašuje, že kontrolováním spodního prádla studentek chrání jejich mravnost. Jesse Stone by samozřejmě jedině uvítal, kdyby škrobenou a svéráznou ředitelku stihl trest, jenže manželem Betsy Ingersollové je společník jedné z nejvýznamnějších právnických firem ve státě. Jay Ingersoll chce celou věc ututlat. A zpravidla dosáhne všeho, co si umane. Ve stejné době paradiské ženy ohrožuje vyšinutý voyeur přezdívaný Noční jestřáb, který se po setmění plíží předměstími. Zpočátku pouze nahlíží do oken, ale jak se kolem něj utahuje smyčka, je stále lehkomyslnější, odvažuje se do domů, se zbraní v ruce nutí oběti, aby se svlékly, a pak si je fotografuje. A podle vzkazů, které posílá, se chystá k dalšímu kroku. Jesse Stone tedy musí Nočního jestřába dopadnout, než bude pozdě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29733/nocni-jestrab-HCp-29733.jpg 4.321

Jesse Stone (8.)

Night and Day (2009)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

hanap
13.04.2014

Výborná detektivka s Jesse Stonem jako policejním šéfem . Viděla jsem v TV několik dílů , s knihou se dobře doplňují . Doporučuji k přečtení.

avad
09.02.2014

Výborný detektivní román.

Mergirus
28.01.2014

Robert Parker mě nezklamal. Děj je plynulý a čtivý, odsýpá, přičemž tu nechybí ani humor.

Robert B. Parker

Robert B. Parker