Hranice stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cenarie dobytá Khalidořany úpí pod krutovládou Bohokrále. Ubohé zbytky odporu se pokouší organizovat mocná zločinecká organizace Sa'kagé pod vedením svých posledních dvou Shingů – mladíka Jarla a bývalé prostitutky Mámy K. Jejich jedinou nadějí na úspěch je ale nejlepší wetboy ve městě a Noční anděl Kylar. Jen on je schopen postavit se Bohokráli. Kylar však zavrhuje život nájemného vraha. Mladý muž chce začít znova – v novém městě, s novými přáteli a novou profesí. Když však zjistí, že jeho přítel Logan je možná naživu, je Kylar postaven před trýznivou volbu. Vzdá se navždy cesty stínů a bude žít se svou novou rodinou, nebo překročí hranice stínů a bude vše riskovat kvůli poslední zakázce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56868/nocni-andel-hranice--56868.jpg 4.4134
Série:

Noční anděl (2.)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print
Orig. název:

Shadow´s Edge (2008)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Hranice stínů

Přidat komentář
luboskniha
14. dubna

Druhý díl byl podle mého názoru mnohem lepší než první. Nemohl jsem odtrhnout oči od stránek a v podstatě jsem knihu přečetl na jeden nádech. Druhý díl nabídl mnoho akce, zvratů a spousty překvapujících okamžiků. Líbil se mi celkový vývoj postav (hlavně Loganův, když byl uvězněný v Díře – to prostě nemělo chybu). Brent Weeks se stává jedním z mých oblíbených autorů – a to nejen kvůli stylu psaní, který mi naprosto vyhovuje, ale i kvůli tomu, že se nebojí nechat zabít postavy, které vám přirostli k srdci. První díl ode mne dostal čtyři hvězdy - druhý díl si zaslouží hvězd pět. Těším se, jak celá série nakonec dopadne.

špulo
20.04.2018

O malý kúsok lepšie než prvý diel. Stratila sa predvídateľnosť. 85%...

Janičta
27.08.2016

Skvělé. Nebudu vypichovat klady, to udělají ostatní. Takže...
Weeks opravdu nepotřebuje do svých knížek cpát nějakou romantiku, přijde mi to nadbytečné. Bez toho by to mělo ještě lepší dávku deprese a napětí... hrdinové by aspoň pořád nemysleli na svá bolavá srdéčka.
Takže hurá na další díl :-)

Aaron Lewis
14.08.2016

Lepší než první díl. Teda druhá půlka knihy byla lepší než celý první díl. Tu první jsem přetrpěla. Chci kulervoucí fantasy s wtf momenty a epickými bitvami (nebo vraždami:P), kdy mi budou stát chlupy na rukou a ne číst o nefungujícím rádoby manželstvím, o fňukající holce a nejlepším zabijákovi všech dob, který z ní má stažený zadek! Bože, to byla nuda! Noc proti Elene nemám (ok, tak možná mám, nelíbí se mi její jméno a ani pánbíčkaření, protože mi to tam vůbec nesedí) a ať jsou spolu klidně šťastní až do smrti, ale buď až na konci celé série a nebo budiž hned, ale pak chci číst jen o Durzovi! Jinak bych si vybrala jinou literaturu, že... A btw Kylar má štěstí, že udělá nakonec něco, co už ani nedoufám, že by mohl udělat, takže dobrý:).

Jinak, hned jak se objevila Sestra, mi docvaklo, kde já jsem už o nějaké Díře četla:), njn, chápu, co mají autoři taky pořád vymýšlet:).

Stepan1
15.03.2016

Super knížka... Nejlespší část na konci byla asi jak Kylyr převlečený za Durzu stojí vedle Elen a ona na něj: ,,Kde máš černé karrike?!"
Kyryl: ,,Prohrál jsem ho v kostkách." :DDD

Stepan1
13.01.2016

No, tady to bude velmi těžké. Knížka na mě zapůsobyla zmateně a rozpačitě. Pocity? Nevím jestli kládné či záporné. Politika, nudné rozhovory no, ale také brutalita, erotika či sprostá slova... Za mě 3 hvězdy!

Jacinda
06.11.2015

perfektní. oceňuju jistou přímočarost a minimum vykecávání. na rozdíl od barvomága (asi se budu opakovat) je zde strašně moc postav co mám ráda, včetně těch záporných. pouze upřímně nesnáším Elene. Jedna z nejhorších a nejotravnějších postav. Tyhle hrdinky typu "dobrotivý pekáč * " vždycky zníží hodnotu knihy o několik procent. A úplně zbytečně. Osobně jsem měla nejradši Kylarovy a Dorianovy linie. občas tam byli moc velké náhody, ale představíli si člověk, že se příběh odehrává na území velikosti čr, snd by se to dalo.
(* hrdinka dobrotivý pekáč - např. paní Weasleyová...přestože jde o život, střílí se, metají se kletby a kouzla, plíží se nocí nájemní vrazi, jde o vyšší dobro nebo dokonce o přežití lidstva či dobra, Pekáče stále budou považovat na nejdůležitější středobod vesmíru navařenou večeři, humanismus a dobro pro své děti...)

darthvader77
03.03.2015

Druhá část Nočního anděla přináší více postav, více akce, více bitev, více osudových zvratů, prostě více tak nějak všeho. Nezapomíná se na notnou dávku absurdnosti a především se kniha nebere vážně a dokáže člověku na tváři vyčarovat úsměv. Příkladem hovořícím za všechny je dokonalý odkaz na Star Wars, kdy jsem vyprskl smíchy. Jen snad ten závěr, aby si čtenář nemyslel, že to dopadlo moc dobře, přidáme tam další kopu problémů mi úplně neseděl, ale to nemění nic na tom, že se jedná pořád o poutavou zábavu, kterou je radost číst.


Štítky

assassin

Autor a jeho další knihy

Brent Weeks

Brent Weeks
americká, 1977

všechny knihy autora

Kniha Hranice stínů je:

v Právě čtených1x
v Přečtených202x
v Doporučených25x
v Knihotéce91x
v Chystám se číst48x
v Chci si koupit17x
v dalších seznamech4x