Hranice stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cenarie dobytá Khalidořany úpí pod krutovládou Bohokrále. Ubohé zbytky odporu se pokouší organizovat mocná zločinecká organizace Sa'kagé pod vedením svých posledních dvou Shingů – mladíka Jarla a bývalé prostitutky Mámy K. Jejich jedinou nadějí na úspěch je ale nejlepší wetboy ve městě a Noční anděl Kylar. Jen on je schopen postavit se Bohokráli. Kylar však zavrhuje život nájemného vraha. Mladý muž chce začít znova – v novém městě, s novými přáteli a novou profesí. Když však zjistí, že jeho přítel Logan je možná naživu, je Kylar postaven před trýznivou volbu. Vzdá se navždy cesty stínů a bude žít se svou novou rodinou, nebo překročí hranice stínů a bude vše riskovat kvůli poslední zakázce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56868/hranice-stinu-1h3-56868.png 4.4145
Série

Noční anděl 2.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Shadow´s Edge, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Hranice stínů

Přidat komentář
KillHurt
19. ledna

I přesto, že jsem první díl četl skoro před čtyřmi lety, jsem se v ději neztrácel a zážitek jsem měl poměrně konzistentní. Vítám, že se autor nepouští to typických fantasy klišé. Zvraty z prvního dílu nejsou jenom návnady ke koupi pokračování, ale rozvíjí nové příběhové linky, které jsou dostatečně nosné. Autor se s postavami nemaže a nebojí se je obětovat pro motivaci ostatních. Druhý díl zamával s nastolenými pravidly a posunul hlavní i vedlejší postavy do nových rovin, u kterých upřímně nevím, jak se vyvinou.

denniys
26.12.2019

Tahle kniha mi vyrazila dech..už z konce jedničky bylo jasné, že je našlápnuto na něco velkého, ale až takhle velkého?! Překvapivé... mnoho násilí, krve, nespravedlnosti a zla ruku v ruce s láskou a lítostí..některé řádky mi braly dech - např. poslední scéna s Jarlem..příběh Kylara, Elene a Vi a jedněch vzácných naušnic je také bolestivý..a samozřejmě Logan! Za mě nejlepší dějová linie příběhu! dále je nutno uznat, že si to autor neulehčuje a nespadá do klišé - např.co se týče Jenine a tolika hrdinů, kteří ji nevědomky minou bez povšimnutí a povědomí o jejím životě..takhle je to zajímavější :)..stejně jako samotný závěr, těším se na Durza a také na Vlka a co se z něj vyklube :) vzhůru do dalšího čtení :)

luboskniha
14.04.2019

Druhý díl byl podle mého názoru mnohem lepší než první. Nemohl jsem odtrhnout oči od stránek a v podstatě jsem knihu přečetl na jeden nádech. Druhý díl nabídl mnoho akce, zvratů a spousty překvapujících okamžiků. Líbil se mi celkový vývoj postav (hlavně Loganův, když byl uvězněný v Díře – to prostě nemělo chybu). Brent Weeks se stává jedním z mých oblíbených autorů – a to nejen kvůli stylu psaní, který mi naprosto vyhovuje, ale i kvůli tomu, že se nebojí nechat zabít postavy, které vám přirostli k srdci. První díl ode mne dostal čtyři hvězdy - druhý díl si zaslouží hvězd pět. Těším se, jak celá série nakonec dopadne.

špulo
20.04.2018

O malý kúsok lepšie než prvý diel. Stratila sa predvídateľnosť. 85%...

Janičta
27.08.2016

Skvělé. Nebudu vypichovat klady, to udělají ostatní. Takže...
Weeks opravdu nepotřebuje do svých knížek cpát nějakou romantiku, přijde mi to nadbytečné. Bez toho by to mělo ještě lepší dávku deprese a napětí... hrdinové by aspoň pořád nemysleli na svá bolavá srdéčka.
Takže hurá na další díl :-)

Aaron Lewis
14.08.2016

Lepší než první díl. Teda druhá půlka knihy byla lepší než celý první díl. Tu první jsem přetrpěla. Chci kulervoucí fantasy s wtf momenty a epickými bitvami (nebo vraždami:P), kdy mi budou stát chlupy na rukou a ne číst o nefungujícím rádoby manželstvím, o fňukající holce a nejlepším zabijákovi všech dob, který z ní má stažený zadek! Bože, to byla nuda! Noc proti Elene nemám (ok, tak možná mám, nelíbí se mi její jméno a ani pánbíčkaření, protože mi to tam vůbec nesedí) a ať jsou spolu klidně šťastní až do smrti, ale buď až na konci celé série a nebo budiž hned, ale pak chci číst jen o Durzovi! Jinak bych si vybrala jinou literaturu, že... A btw Kylar má štěstí, že udělá nakonec něco, co už ani nedoufám, že by mohl udělat, takže dobrý:).

Jinak, hned jak se objevila Sestra, mi docvaklo, kde já jsem už o nějaké Díře četla:), njn, chápu, co mají autoři taky pořád vymýšlet:).

Stepan1
15.03.2016

Super knížka... Nejlespší část na konci byla asi jak Kylyr převlečený za Durzu stojí vedle Elen a ona na něj: ,,Kde máš černé karrike?!"
Kyryl: ,,Prohrál jsem ho v kostkách." :DDD

Stepan1
13.01.2016

No, tady to bude velmi těžké. Knížka na mě zapůsobyla zmateně a rozpačitě. Pocity? Nevím jestli kládné či záporné. Politika, nudné rozhovory no, ale také brutalita, erotika či sprostá slova... Za mě 3 hvězdy!

1

Štítky

nájemní vrazi

Autor a jeho další knihy

Brent Weeks
americká, 1977

všech 7 knih autora

Kniha Hranice stínů je v

Právě čtených1x
Přečtených219x
Doporučených25x
Knihotéce96x
Chystám se číst51x
Chci si koupit19x
dalších seznamech3x