Zlodějka stínů

Zlodějka stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17998/bmid_zlodejka-stinu-kIp-17998.jpg 4 135 22

Noah Bishop, agent FBI série

Cassie, obdařená mimořádnou duševní schopností, spolupracovala s losangeleskou policií při vyšetřování vražd, dokud neudělala tragickou chybu, kvůli níž zahynulo dítě. Nešťastná žena utíká před minulostí i před lidmi, ale před svým vnitřním zrakem, který jí umožňuje vhled do nitra jiných osob, prchnout nemůže. Uchýlí se do městečka v Severní Karolíně, kde najde vytoužený klid, ovšem jen do chvíle, než i zde dojde k hrůznému zločinu. Místní představitelé zákona tvrdohlavý šerif Matt Dunbar a vážený soudce Ben Ryan nevěří, že by se někdo z místních obyvatel dopustil něčeho horšího než dopravního přestupku. Cassie, náhle sama podezřelá, se zoufale snaží odhalit pravého vraha vstupem do jeho temné mysli. Musí současně bojovat i se sebou a svými pocity...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Stealing Shadows , 2000

renefer
29.10.2013 4 z 5

Styl psaní Iris Johansen, což mi dokonale vyhovuje. A taky moc podařená obálka. Jen mi tam chybí víc té romantiky a taky editor odflákl svou práci. Např. str. 282:
"Nepatřím tu a nejsem součástí městského života. Nastěhovala jsem se tu, abych našla klid stejně jako teta."

Lusa
27.04.2013 5 z 5

Jsou knihy od kterých se můžete na pár dní odtrhnout a nic vám neuteče, tak tahle k nim rozhodně nepatří.

Kay Hooper má nádherný styl psaní, který vám ani nedovolí se odtrhnout od četní na více než den. Opravdu skvělé a napínavé čtení a nečekaný konec. Opravdu jsem tohle nečekala. Výborné!

Jediný problém, který mám je, kterou knihu číst jako první, zda tam není nějaká návaznost, jediná osoba, která se objevuje je Bishop, tak doufám, že si o něm taky přečtu o něco více.

detektivní a krimi romány americké romány

Kay Hooper
americká, 1957