Nikomu nevěř

Není žádná náhoda, když Grace Ellandová najde vedle těla svého mrtvého šéfa Spraguea Witherspoona, motivačního řečníka, lahev vodky. Ta lahev je děsivá – a záměrná – připomínka hrůz její minulosti. Grace se vrátí do rodného města a snaží se uvést do praxe všechno, co se naučila o síle pozitivního myšlení – což jí značně naruší to nejhorší rande naslepo v jejím životě. Slovo „trapas” ani zdaleka nevystihuje večer strávený s dobrodruhem Juliem Arkwrightem. Nemá s mužem, který žije jen pro vydělávání peněz, vůbec nic společného, ale bývalý mariňák má jisté dovednosti, které by se Grace mohly hodit – a může jí hodně pomoci, když se ukáže, že ji někdo pronásleduje. Zatímco se kolem nich rozpadá Witherspoonovo finanční impérium, Grace se musí s Juliovou pomocí vrátit do své minulosti, aby odhalila ďábelský plán, který má zničit nejen ji, ale všechny její blízké......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232393/nikomu-never-aSc-232393.jpg 461

Vydáno: , Baronet

Trust No One, 2015

Kniha Nikomu nevěř

pip11

Příjemný a napínavý příběh plný zvratů a nečekaných odhalení. Moc jsem si knihu užila. Po přečtení tohoto titulu (+ předtím několika dalších) jsem se rozhodla dát si autorku do oblíbených :)

Kudík
20.12.2020

U této knihy mě ještě před anotací oslovila obálka, která je v reálu fakt parádní. Kniha sama o sobě není překvapením, ale dobře se četla, bez prodlev a "hluchých" míst, jen těch afirmací bylo až příliš. Pozitivní myšlení je jedna věc, ale ve formě přednášek - to by nebylo nic pro mě. Hlavní hrdinka byla doslova hrdinka. Zážitek z jejího "dětství" byl dost traumatizující, proto jsem se nedivila, že Grace byla pozitivním myšlením až posedlá. Julio se mi také líbil, byl prototypem autorčiných hrdinů. Postav v této knize není moc, proto není těžké přijít na záporáky, jen ta zápletka byla opravdu zašmodrchaná. Trošku zamrzí chyby v překladu. V jedné kapitole je večírek s "Pekelným proslovem" dnes večer a v druhé je správně jako zítra večer. Ale celkově se jedná o příjemné a nenáročné čtení.

angelbooks
12.09.2020

Zajímavá zápletla, správná chemie mezi hlavními hrdiny a skvělý humor. Co víc si přát. Doporučuju :) !
Ps: Aneb i trapasy k něčemu jsou :D :D

janina66
25.07.2020

Výborná a čtivá detektivka s prvky romantiky. Moje první kniha od autorky. Připomíná mi knihy od Julie Garwood. Nečekané rozuzlení až v závěru knihy. Líbila se mi.

bekule
20.07.2018

Přinutila jsem se knihu dočíst aspoň skratkovitou rychločetbou , a vzhledem k otravným "afirmacím" to bylo celkem utrpení. Všudypřítomná síla pozitivního myšlení ve mně málem vyvolala myšlení negativní.

helenkan
16.07.2018

Po knihách téhle spisovatelky vždy ráda sáhnu. Opět pěkná romantika s přídavkem detektivky a se sympatickou dvojicí.

TaLu
28.06.2018

Když sáhnu po letní oddechové romantické knize a hlavní hrdinka na prvních stránkách objeví mrtvolu, je to, alespoň pro mě, důvod k radosti. Znamená to, že mimo romantiku se mohu těšit i na detektivní zápletku. Sympatická dvojice s trochou tajemství ve své minulosti, byla bonusem navíc.
Jen těch motivačních citátů a zdravého jídla bylo trochu moc.
Také začínám být mírně alergická na situace, ve kterých ze sebe padouch vysype svůj motiv přesně ve chvíli, kdy se chystá na své finále. Opravdu nevím, zda to tak skutečně funguje, a vlastně to ani nechci nikdy zjistit...., raději ať všichni padouši zůstanou zavřeni na stránkách knih.

sabca
28.05.2018

První kniha od této autorky. Zajímavý děj s kriminální zápletkou, který zaujme hned od začátku se odehrává v současnosti. Kniha je napínavá a nechybí zde ani milostný příběh. Doporučuji