Nihilista na balkonu

Pětice vynikajících soudobých humoristických novel na pomezí fantaskna a satiry, hravě, a hlavně chytře vystavěných na paradoxech naší v mnohém tak komické současnosti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446094/nihilista-na-balkonu-nHH-446094.jpg 4.427
Novely, Literatura česká
Vydáno, Formal Group

Kniha Nihilista na balkonu

martin9929

Takové oddechové čtení. Místy vtipné.

Janek

Rozmanité satirické povídky nemilosrdně, ale s humorem nastavují zrcadlo naší společnosti. Povídka o fake news by se měla stát povinnou četbou.

littlestar

Kniha jako celek mi úplně nechutila. Možná je to špatně nastaveným očekáváním. Hlavně jsem očekával humor a některé povídky řeší spíše problémy současného světa. Přesto díky @tatianagbrzobohata za tip k přečtení. Minimálně kvůli 2 povídkám to stálo za to.

Doug

Jsem nadšen obsahem i formou, tenhle styl uvažování a humoru mi přesně sedí. V některých pasážích ale člověku tuhne úsměv na rtech, když si uvědomí, že od nadsázky k realitě nemusí být vůbec daleko...

dvladek

Výborná, čtivá, zajímavé myšlenky.

Jasppy
21.12.2020

Kniha obsahuje pětici vynikajících povídek. Autorovy velký obdiv jak moderně, s humorem a paradoxně novely napsal. Povídky se mi hrozně líbily. Každá vás nejen pobaví, ale taky vás donutí se zamyslet. Rozhodně doporučuji k oddechovému čtení.

bruntal
12.12.2020

Oddechové čtení, ale žádná pecka.

Raft88
10.12.2020

Tak tahle kniha je fantastická, přelouskal bych ji jedním dechem, kdybych se pořád nemusel tak hlasitě smát. Trošku byl problém sehnat, což se nakonec povedlo přímo přes e-shop nakladatele. Přes svátky ji dám znovu. Autorovi i nakladateli velká poklona.