Nihilista na balkonu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pětice vynikajících soudobých humoristických novel na pomezí fantaskna a satiry, hravě, a hlavně chytře vystavěných na paradoxech naší v mnohém tak komické současnosti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446094/nihilista-na-balkonu-nHH-446094.jpg 4.427
Žánr
Novely, Literatura česká
Vydáno, Formal Group
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Nihilista na balkonu

Přidat komentář
martin9929
25. dubna

Takové oddechové čtení. Místy vtipné.

Janek
05. dubna

Rozmanité satirické povídky nemilosrdně, ale s humorem nastavují zrcadlo naší společnosti. Povídka o fake news by se měla stát povinnou četbou.


littlestar
21. února

Kniha jako celek mi úplně nechutila. Možná je to špatně nastaveným očekáváním. Hlavně jsem očekával humor a některé povídky řeší spíše problémy současného světa. Přesto díky @tatianagbrzobohata za tip k přečtení. Minimálně kvůli 2 povídkám to stálo za to.

Doug
06. února

Jsem nadšen obsahem i formou, tenhle styl uvažování a humoru mi přesně sedí. V některých pasážích ale člověku tuhne úsměv na rtech, když si uvědomí, že od nadsázky k realitě nemusí být vůbec daleko...

dvladek
01. února

Výborná, čtivá, zajímavé myšlenky.

Jasppy
21.12.2020

Kniha obsahuje pětici vynikajících povídek. Autorovy velký obdiv jak moderně, s humorem a paradoxně novely napsal. Povídky se mi hrozně líbily. Každá vás nejen pobaví, ale taky vás donutí se zamyslet. Rozhodně doporučuji k oddechovému čtení.

bruntal
12.12.2020

Oddechové čtení, ale žádná pecka.

Raft88
10.12.2020

Tak tahle kniha je fantastická, přelouskal bych ji jedním dechem, kdybych se pořád nemusel tak hlasitě smát. Trošku byl problém sehnat, což se nakonec povedlo přímo přes e-shop nakladatele. Přes svátky ji dám znovu. Autorovi i nakladateli velká poklona.

1