Nezlomná

Belle Reillyové je teprve dvacet let, přesto toho má už mnoho za sebou - únos, znásilnění, prodej do nevěstince. Ačkoli se musela stát prostitutkou, nenechala se zlomit a nakonec se jí podařilo vrátit zpátky domů. Provdala se a uskutečnila svůj dávný sen - otevřela si dámské kloboučnictví. Jednoho dne však do obchodu vkročí Etienne, muž, který jí před lety zachránil život. Setkání v obou rozvíří city, jež měly zůstat zapomenuty. Belle však čekají další útrapy a zkoušky......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304935/nezlomna-2Xp-304935.jpg 4.747

Belle (2.)

The Promise (2012)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Nezlomná

Doubravka1975
10.12.2018

Hlavní hrdinku Belle jsem si oblíbila už v knížce Společnice a tohle pokračování o jejím osudu, lásce a bohužel i útrapách 1. světové války se mi také moc líbilo. Obálka pěkná, akorát se vůbec nehodí k příběhu.

hrosulik
06.05.2018

Jedním slovem úžasná. Tak moc mi bylo líto, že už jsem na konci. Určitě mohu doporučit.

luciefeix
27.04.2018

úžasné , napínavé

Šárka5875
13.03.2017

Na pokračování příběhu o mladé Belle jsem se moc těšila a autorka opět nezklamala. Sice se mi možná první díl líbil o malinko víc, ale i tak jsem si Nezlomnou užila.
Kromě vztahů nám autorka v této knize popisuje hrůzy války, epidemii španělské chřipky. Lidé byli tolikrát sraženi na kolena, ale opět povstali a snažili se žít dál. Pro mě coby pesimistu je to někdy nepochopitelné, sama bych to asi všechno vzdala.

Lesley Pearse si mě získala již knihou Unesená. Následovala Společnice a nyní Nezlomná. A opět knihu vřele doporučuji. Autorčin vypravěčský styl je chytlavý. Autorka se nebojí zabrousit jak do intimností, tak například pasáže z války jsou vylíčeny syrově. A přestože vypráví příběh er-formou, rozhodně nebudete mít problém vcítit se do kůže naší hlavní hrdinky. Někdy vás může svým chováním možná i trochu nadzvednout, ovšem nepřestanete ji mít rádi. Je to reálná lidská postava, autorkou moc dobře vykreslená. Moc se těším na další pokračování.

rybizka
12.03.2017

První díl byl celkem dobrý a tak jsem se hned začetla do pokračování,které je určitě propracovanější a lepší. Bavilo mě sledovat jak se vyvíjí život nezlomné Belle a její rodiny a přátel odehrávající se za první světové války. Je to krásný román plný smutku a lásky,odvahy a přátelství. Mám ráda,když ve mě kniha vyvolává emoce. Těším se na další díl a jsem zvědavá jak si Belle povede dál.

ptavichripkaa
24.11.2016

Krásný příběh o lásce.

sarash
20.11.2016

Naprosto úžasné čtení,plné emocí,lidských ztrát ale i lásky a naděje.Málo kdy se mi stává,že uroním i slzu,ale u této knihy mi i ukápla.Knížku moc doporučuji,jen obálka k obsahu knihy nějak nesedí,

Marselle
19.11.2016

Druhý díl série Belle mě naprosto dostal.
Čekala jsem všechno možné, ale to co se v knize odehrálo jsem nečekala ani náhodou.
Tak krásně napsaný příběh o lásce, touhách a utrpení z války mě vtáhl do děje a nešlo knihu moc odkládat. Kruté události mi přivodily i pár slz, ale to na úžasném zážitku z knihy nic nemění.
Obálka knihy je krásná, ale oproti tomu co čtenáře v knize čeká působí hodně sladce, a tím by mohla některé odradit. Rozhodně si ale knihu nenechte ujít.