Nezabudni na mňa!

Nezabudni na mňa! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466495/bmid_nezabudni-na-mna-oRI-466495.jpg 4 221 221

Po nečakanom rozchode sa cíti Tess úplne zničená. Ak by urobila niečo v ich vzťahu inak, ak by dokázala vrátiť veci späť... Ale nejde to. Je koniec. Musí na neho jednoducho zabudnúť. Na Silvestra sa opije a nahnevane si želá, aby ho vôbec nikdy nestretla. Keď sa však na druhý deň zobudí zistí, že jej želanie sa naplnilo. Pochopí, že má možno šancu urobiť to celé inak. A tentokrát správne...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Noxi

Don't you forget about me , 2012

Misa.K1
17.02.2016 4 z 5

Knížku jsem si vybrala jako oddechovku po několika detektivkách a nezklamala, musím říct, že jsem se u ní hodně nasmála. Můžu doporučit všem, co si u čtení chtějí odpočinout a pobavit se. Tess a její trapasy mě moc bavily a od autorky si určitě přečtu něco dalšího.

Aracely
07.02.2016 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Dokázala jsem ji přečíst za jeden den ! Od první stránky mne začala bavit a začetla jsem se tak , že jsem jí vůbec nechtěla pouštět z ruky :-D Přečetla jsem poslední stránku a zasněně a s úsměvem jsem knihu zavřela. Sice naprosto vyřízená, ale spokojená :-)

Doporučuji k přečtení!

P. S. Recenze v záložkách :-)

Mark13
11.01.2016 5 z 5

Dala bych 4,5 *, protože mě začátek moc nebavil, ale asi ve 2/3 začal být děj zajímavý a četla se velice dobře. ;-)

Gallaxy
10.01.2016 5 z 5

Alexandru sleduji od začátku a všechny její knihy mám přečtené. I tentokrát jsem čekala její klasický vzorec příběhu, tedy že se děj bude točit kolem hlaavní hrdinky a jejího vysněného muže se kterým vše dobře dopadne. A on tentokrát děj o něco komplikovanější. Ikdyž od určité části byl konec poněkud předvídatelný, tak mě to opravdu bavilo. A knihu považuji za její nejlepší (ikdyž sjem to tvrdila i o její předchozí :))

Safienka
09.01.2016 4 z 5

Příjemné odreagování u předvídatelné romantiky od A.Potter. Určitě nezklamala. Opět bylo v příběhu kouzlo, které dalo věci do pohybu a které vyhrotilo děj do plných obrátek. Udělali bychom věci jinak, kdybychom je mohli dělat znovu s čistým štítem?

jasmína
18.12.2015 4 z 5

Já knihu brala jako předVánoční odreagování od stresů, nákupů, nervozních lidí a tak jsem knihu četla a četla a najednou byla půlnoc.

Druhá šance ? Také jsem o ní kolikrát snila, a je pravdou, že pokud jste úplně jiná, nemůžeme se od základů změnit, to prostě nejde.

Tess mi byla sympatická, jen konec jsem opět u této autorky předvídala, ale stejně mám její knihy ráda, ač nad některými se člověk musí hodně povznést.

Arianne
27.10.2015 4 z 5

Příjemná romantika. Hlavní hrdinka mi sice chvílema lezla na nervy, ale Potterová to tak má, že nějakou situaci vyvede do extrému, aby zdůraznila problém, který řeší. Takže celkový dojem z knihy byl příjemný.