Nezabudni na mňa! přehled

Nezabudni na mňa! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466495/bmid_nezabudni-na-mna-oRI-466495.jpg 4 221 221

Po nečakanom rozchode sa cíti Tess úplne zničená. Ak by urobila niečo v ich vzťahu inak, ak by dokázala vrátiť veci späť... Ale nejde to. Je koniec. Musí na neho jednoducho zabudnúť. Na Silvestra sa opije a nahnevane si želá, aby ho vôbec nikdy nestretla. Keď sa však na druhý deň zobudí zistí, že jej želanie sa naplnilo. Pochopí, že má možno šancu urobiť to celé inak. A tentokrát správne...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Noxi

Don't you forget about me , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezabudni na mňa!. Přihlašte se a napište ho.

Hradčiatko
27.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Tentokrát to... bolo inak :) Inak ako som dúfala... pretože to, že nebude s tým, o koho šlo na začiatku a že bude s tým druhým nenápadným, to bolo jasné, ale dúfala som, že tam bude ešte niečo naviac - trošičku to naplnil dědeček s jeho rebelským prístupom, krásnymi spomienkami na babičku a ďalšou šancou aj na jeseň života, kedy sa musel vyrovnávať s chorobou - on bol ostatne najsympatickejšou postavou. Ale dať dokopy spolubývajúcu so šéfikom s prehadzovačkou? To vážne? Tam som si fakt povedala, že už aj tá druhá transcendentálna šanca bola uveriteľnejšia - happy endy mám rada, nie som úplný fanúšik sĺz na konci, ale zas za každú cenu, no... neviem neviem. Nabudúce to snáď bude inak! Pokiaľ sa vrátim k tejto autorke ;) (vybraná do výzvy: "kulatiny")

001Terka456
30.05.2023 4 z 5

Ale jo, bylo to moc milé čtení. Opravdu nenáročné, oddechové, člověk u toho může hezky vypnout a jenom si to užívat :-)

Sixtínka
09.12.2022 4 z 5

Povedala by som, že je to klasická potterovka - milá, vtipná oddychovka, pri ktorej sa sem-tam zamyslíte, lebo sa venuje tomu známemu: Čo by bolo, keby... A skutočne by bolo to "keby" lepšie?

Čas sa nedá vrátiť späť, takže to väčšinou nezistíme.
Alebo ešte môžeme zmeniť kurz svojho života a vyskúšať to tak. Bude to však stáť za to? ;)

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Knihománie startuje již popáté a letos přinese 22 novinek

20.10.2015

Kniha Nezabudni na mňa! v seznamech

v Právě čtených2x