Smrtelný hřích

Smrtelný hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213838/mid_smrtelny-hrich-213838.jpg 5 244 244

New Orleans série

Pamatujete si na film Sedm? Tento thriller jde ještě dál Detektiv Montoya se už roky pohybuje mezi lidmi stojícími na špatné straně zákona, díky čemuž ztratil jakékoli iluze, ale zato získal hroší kůži.

ina77
28.05.2014 5 z 5

Paráda,nic jiného se nedá dodat!

sabca
21.04.2014 5 z 5

Moc pěkná a napínaví kniha jako všechny od této autorky. Nedalo se od ní odtrhnout. Bylo zajímavé jak se jím podařilo u Abby vytěsnit, že byla jako patnáctiletá svědkem vraždy své matky. Podle mě tato kniha patří mezi ty nejlepší.

Lenis
29.01.2014 5 z 5

Od knížky se nedalo odtrhnout, napínavá do poslední stránky. Hned utíkam do knihkupectví si koupit od téhle spisovatelky nějakou další super knížku :)

Apathe
20.10.2013 4 z 5

Od děje jsem se nemohla odtrhnout. I když jsem se párkrát z postavách ztrácela. Kniha je napínavá a občas jsem pocítila sama strach.

LG73
07.07.2013 4 z 5

Lisa Jackson si zvolila jednoduché téma knihy...sedm smrtelných hříchů, které se v myšlenkách a činech masového vraha stávají postrachem života v New Orleans. Snad až trochu banální zápletku dokázala autorka báječně rozvést a vytvořit příběh plný napětí, strachu, neobvyklých vražd a nescházejí i nervy drásající scény, kdy vrah sleduje svou obět z bezprostřední blízkosti.

Michaela91
18.05.2013 5 z 5

Dobrá kniha, jako každá od této autorky, nemohla jsem se odtrhnout, dokud jsem nevěděla jak to skončí. Napínavé a místy jsem měla sama strach. Super kniha.

deena
01.04.2013 5 z 5

Jelikož mám od této autorky všechny její thrillery, nesměl ani Smrtelný hřích v mé sbírce chybět. Kniha je dobře čtivá, i když jsem měla v některých částech problém číst dál, malinko jsem se ztrácela v ději, protože se mi postavy tak trochu pletli z thrilleru Absolutní strach, který vyšel o nějakou tu dobu dříve a je to jakoby volné pokračování... Každopádně super čtení, které nakonec překvapí...

Schalimar
01.04.2013 3 z 5

Napínavé. :-) Ale konec mě zas tak nepřekvapil. Jinak dobré. Opravdu spokojenost. :-)

bookcase
22.03.2013 4 z 5

Napínavý thriller s šokujícím koncem.

Smart.ik
11.03.2013 4 z 5

Kniha mne na začátku chytla a pustila až na konci. Je psaná jednoduchým způsobem díky kterému se dostanete do děje okamžitě a příběh této knihy je naprosto skvělý a inspirovaný velmi silným tématem.

gama
14.02.2013 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem!!! Trillery této autorky mám všechny ve své knihovně - všechny přečtené!!! Čekám na další, které vyjdou!!!! Opravdu výborné čtení!!!

Lucik666
30.01.2013

Naprosto skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Autorka mne svým živým poutavým vyprávěním dokonale vtáhla do děje. Prožívala jsem to jako skutečné. Určitě si přečtu další knihy od této skvělé spisovatelky. A další v pořadí je Absolutní strach, který pokračuje přesně tam, kde Smrtelný hřích skončil. Nemůžu se dočkat.

VendyM
20.01.2013 5 z 5

Úžasná kniha, jako vždy od této autorky- chytlává, čtivá, trošku strašidelná.. umí dokonale skloubit všechny žánry.

Dumicek
17.01.2013 5 z 5

Tak tohle byla naprosto luxusní kniha! Přečetla jsem jí jedním dechem. Vůbec jsem se od čtení nemohla odtrhnout..Skvěle propracované dějové línie a ten nápad vraha, jak vybrat a zabíjet oběti..Naprosto geniální. Vřele doporučuji!

Luca287
03.01.2013 5 z 5

Úžasně napínavé...mám od této autorky všechny knihy....a pokud si dáte pauzu....a čtete sem tam jednu a ne všechny najednou.... tak super čtení...napínavé...přečteno jedním dechem.... těším se na další.... :-)))

jasmína
31.10.2012 2 z 5

Já nevím proč, ale do knihy jsem se nemohla pořádně začíst, asi je to tím, že jsme jich četla hodně po sobě od této autorky, a na rozdíl od Fieldingové mi přijou její romány hodně vždy podobné. Ale rozhodně dobré, jen tento mi jaksi nesedl..

thrillery New Orleans

Lisa Jackson