Nikdy neumírej sama

Nikdy neumírej sama https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302097/bmid_nikdy-neumirej-sama-tY3-302097.jpg 4 153 41

New Orleans série

Měl to být nejlepší den jejich života. Bohužel byl nejhorší. Zoe a Chloe Denningovy vyrazily na oslavu svých jednadvacátých narozenin, ale návrat domů se šeredně zvrhl. Za své další oběti si je totiž vybral muž, který vraždí zásadně dvojčata a své činy plánuje se zvrácenou pečlivostí. Namísto vstupu do dospělosti tak dívky čeká jen utrpení. Pro Briannu Haywardovou je zmizení sester Denningových nepochybným znamením, že Vrah 21 se přesunul do New Orleans. Jak ale přesvědčit policii, že z rituálních vražd dvojčat obvinila nesprávného člověka? Proč nikdo nechce pochopit, že dokud skutečný pachatel běhá na svobodě, jsou v ohrožení další životy? Zoufalá Brianna osloví novináře Jasona Bridgese, a ten jí přislíbí pomoc, protože tento příběh by se mohl stát odrazovým můstkem jeho další kariéry. Ani detektiv Rick Bentz nebyl nikdy úplně přesvědčen o tom, že za mřížemi sedí opravdu Vrah 21. Nyní jako by se jeho pochybnosti začaly naplňovat – a navíc je docela dobře možné, že se tento obávaný zabiják přesunul do jeho policejního rajónu. Dostane se mu na stopu dřív, než neznámý šílenec uskuteční svůj plán: spojit Zoe a Chloe navždy poutem smrti?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Domino

Never Die Alone , 2015

pavla7316
10.10.2017 5 z 5

Musím říci, že tuto autorku miluji, nevím jaké píše milostné romány, tato literatura se mne moc netýká, ale jeji Detektivky úplně miluji. Samozřejmě mě nesklamala ani tato. Napínavé od začátku do konce.

b.safarik
06.10.2017 2 z 5

S Lisou tímto končím. Autorka mě nadchla knihou Prokletí, kterou jsem měla přečtenou za víkend, ale žádná z jejích dalších knih jí nesahala ani po kotníky. Oceňuju, že alespoň v této knize Lisa opustila od jejího původního zaměření (červená knihovna), které v jejích thrillerech někdy až příliš "probleskuje", nicméně knihu to nezachránilo. Škoda, námět i nápad je super, ale opakované omílání "jak je to s dvojčaty" a co se stalo mě chvílemi obtěžovalo, proč se zde vyskytuje miliarda hlavních postav ve kterých se má místy jedinec problém orientovat? Vracím se ke skandinávským autorům, ti ty thrillery prostě umí líp. :)

NADEI
01.09.2017 5 z 5

Super čtení o dvojčatech , jejich propojení a strádání, když jednoho ztratí. Napínavé, čtivé, s dokonalým a překvapivým koncem. Moc se mi knížka líbila,protože jí nechybělo nic z toho co má správná knížka mít. Dávám pět hvězdiček.

čef
24.08.2017 3 z 5

Dvojčata na každém rohu a pořád spolu něco řeší. Mnoho vedlejších motivů rodinného charakteru tak, jak to má většina čtenářek ráda. Opět dlouhé sny a dlouhé a několikrát významově opakované monology jako ve všech románech této autorky. Nosný, poměrně zajímavý příběh únosu a boje proti únosci je tím vším poněkud zatlačen do pozadí na úkor napínavosti, kterou pro mne jen tak tak zachránil trochu akčnější závěr. Pěkná četba pro děvčata.

Majka.S
09.08.2017 5 z 5

Tato kniha me hodně bavila.Dobre se četla a ma zajímavý příběh.Super čtení..

Pavlnka
04.07.2017 4 z 5

Zajímavá, ale vše je pořád takové stejné.

pepa4081
17.06.2017 4 z 5

Další napínavá kniha ze série New Orleans. Uspokojivé.

denib
30.05.2017 4 z 5

Napínavé, psané lehkým stylem, nechala jsem se pohltit příběhem a zapomněla na vlastní starosti. Taková oddychovka, u které není třeba moc přemýšlet. Na můj vkus je ale v knize trochu moc překombinovaných náhod, trochu moc sprostých slov a občas nějaká nelogičnost, jako třeba fungování (nebo spíš nefungování) terapeutické skupiny. I přesto mě to bavilo. Nevím, jestli mi kniha zůstane v paměti, ale pokud narazím na nějakou další od této autorky, s chutí si jí přečtu.

konicekbily
03.03.2017 4 z 5

Typický příběh pro autorku, různými cestami účastníků příběhu se dostává ke strhujícímu závěru. Připadá mi ale, že to mnohde zbytečně natahuje.

oleg
21.02.2017 5 z 5

Opět super čtení,napínavá od samého začátku,nešla odložit-stojí za přečtení.....

evin84
12.02.2017 5 z 5

Opet skvela Lisa. A nepochybuju,ze bude dalsi dil :-)

twerkit
01.02.2017 3 z 5

A já dávám 3 hvězdy protože zde mě Lisa zklamala :( . Celou sérii jsem zhltala ale tato kniha mi přišla nedotažená :( . Chyběly v ní autorčiny typické rysy. A závěr byl také utnutý. Snad ještě zváží důstojnější zakončení série.

Martiiiik
01.02.2017 5 z 5

Výborná kniha, Lisa nikdy nezklame :-) jen jsem si samým nadšením z nové knihy Lisy nezjistila, jestli nepatří do série a pak jsem se jen divila, že je to čišlo 8 :-) nicméně to na zážitku z výborné knihy nic neubralo :-) doporučuji :-)

sona8058
26.01.2017 4 z 5

Thriller, který je zaměřený na dvojčata. Jak moc jsou si podobná? Cítí totéž? A proč je Vrah 21 zaměřený právě na dvojčata a vraždí je v den jejich jednadvacátých narozeni...

Až na trochu uspěchaný konec, za který jsem se nakonec rozhodla strhnout jednu hvězdičku, se mi kniha vážně líbila! Už od druhé strany jsem byla napjatá a soucítila jsem se Zoe a Chloe. Byla jsem na Chloinu nerozhodnost naštvaná, fandila jsem Zoe při jejím osnování útěku...

Zkrátka si myslím, že tahle kniha rozhodně stojí za přečtení, i když je to další díl ze série této autorky. Vězte, že to ale vůbec nevadí. ;-)

putpuda
25.01.2017 5 z 5

Jako vždy se hodně dobře čte ;), sice mi místy přišla krapítek zdlouhavá, ale ten konec....to byla jízda! A podle úplného závěru je jasné o čem bude další díl ze série New Orleans ;). Už se těším....

Dumicek
19.01.2017 5 z 5

Dávám za 5 hvězd, protože Lisa prostě nezklame :) jooo sice tam bylo na můj vkus až moc těch dvojčat, hlavně ke konci, který byl až moooc přehnaný, ale nějak mi to nevadilo. Postupně jak se odkrývala pravda, tak Vám postupně dochází kdo je vrah 21, ale ani to dojem z celé knihy nezkazilo. Za mě super a přečteno jedním dechem a těším se na další :)

Ajuszka
31.12.2016 5 z 5

Lisa opet nezklamala. Napinave az dokonce,ikdyz tesne pred rozuzlenim uz mi konec dosel :) Tesim se na leden kdy vyjde dalsi jeji kniha

Adriassa
30.12.2016 4 z 5

Celou dobu se mi kniha velmi dobře četla. Četla jsem ve dne v noci:-) Ale ten závěr? Už poněkolikáté mám u Lisy pocit, že vždycky vytáhne děj hodně vysoko, a pak neví jak z toho...a bud to zbytečně zkomplikuje nebo to nějak utne. Myslím, že závěr šel udělat daleko lépe a uvěřitelněji. Přesto dávám čtyři body a doporčuji

draha.r
30.12.2016 5 z 5

Knihy Lisy Jackson jsou skvělé a pokaždé čekám na další .... vlastně na můj vkus autorka někdy píše moc pomalu :). I tato kniha byla skvělá, cca za dva dny jsem neměla co číst. Jen je pravda, že konec mi připadl na tuto autorku až moc "překvapivý", ale kniha super. Rozhodně doporučuji

jana3099
09.12.2016 5 z 5

Knihy Lisy Jackson patří mezi moje oblíbené a zatím žádná, kterou jsem četla nezklamala.Tahle kniha je rovněž plná napětí, překvapení, ale i brutality některých lidí - psychopatů. No bylo tam sice až moc dvojčat, ale knihu jsem četla a četla a přečetla asi za dva dny a určitě doporučuji ;-)