Tajnosti a lži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Démonická bytost hodlá využít Supermana a ostatní mimozemské hrdiny jako zbraně ve válce o ovládnutí vesmíru. Na těle i na duši zjizvená mladá žena přenáší své utrpení na všechno v dosahu. Všehoschopný mediální magnát zneužívá Muže z oceli k získání vyšší sledovanosti nehledě na následky. Hrůzný návštěvník z jiné dimenze pobíjí všechny, kdo mu stojí v cestě. Všechny hrozby vnímají Supermana jako prostředek k dosažení svých cílů... nebo jako překážku, která musí být odstraněna. Až se prach usadí a lži vyjdou najevo, kdo zůstane stát? Poslední syn Kryptonu se ocitá pod neustávajícím náporem útoků mocných a záhadných nepřátel – a to vše na něj ušili komiksoví tvůrci náležící k absolutní špičce oboru: DAN JURGENS (THE DEATH OF SUPERMAN), KEITH GIFFEN (THE LEGION OF SUPER-HEROES), JESÚS MERINO (SUPERMAN/BATMAN) a další. Obsahuje komiksy SUPERMAN (Vol 3) č. 7-12 a SUPERMAN ANNUAL (Vol 3) č. 1....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204365/big_tajnosti-a-lzi-204365.jpg 3.713
Série:

New 52: Superman 2.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Příběhy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Secrets & Lies, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Tajnosti a lži

Lenka.Vílka
13.04.2020

I v tomhle díle dostane Superman dost zabrat. Jeden hajzl za druhým. Má to jeden háček. Je toho moc najednou a rychle za sebou. Vedlejší události za nonstop rubanicí jsou vždy zkratkovité. Jako ve filmu, kde chcete všechny ohromit očníma orgiema tak moc, že vám unikne fakt, že dílo nemá žádnou pořádnou dějovou linku. Protože tady není scénář jednodušší, ale je prostinký. Kdyby nebylo úžasné kresby, je to mnohem horší kniha. A to je strašná škoda.

Takže pokud vypnete, je to dobrý akční kousek. A já akci ráda. Ale nesmíte od toho očekávat víc, v okamžik kdy nevíte, do čeho jdete.

Jsem ráda, že se opět jedná o uzavřený příběh hlavní linií. Protože bohužel u nás další díly nevyšly. Málo se prodávalo? Přeci jen není tak úplně běžné, aby podobný komiks přečetlo tak málo lidí...

3DD!3
24.09.2014

Syn rodu El dostává pořádné kapky. Přítomnost Helsponta jako neporazitelného bad guye přináší pár moc pěkných scén, ale je to pořád spíš čtení pro děcka. Schází mi tu scénárista, který mě dokázal šokovat abych mohl valit bulvy na to co se právě děje. Tohle moc snadno vyšumí. Zvědavost nad pokračováním však přetrvává.