Cena zítřka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Superman je strážcem Metropolis... ale Metropolis se mění. Staré budovy uvolňují místo moderním, tradiční novinářské způsoby ustupují do pozadí i v Daily Planet – Superman musí čelit novému světu. Světu, v němž jeho láska k Lois Laneové není opětována a obdiv jeho Metropolis kráčí ruku v ruce s podezřívavostí a nedůvěrou. A navíc se zdá, že obavy jeho odpůrců nejsou jen projevem strachu omezenců. Nová mimozemská hrozba rozsévající smrt a zkázu, která nemilosrdně pustoší Metropolis... jakýmsi záhadným způsobem souvisí s Kryptonem i Supermanem. Je Superman za toto nové nebezpečí nějak zodpovědný? A co znamená jeho podivná a děsivá proměna?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/168770/superman-1-cena-zitrka-168770.gif 3.313
Série:

New 52: Superman (1.)

Orig. název:

What Price Tomorrow? (2012)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Cena zítřka

Přidat komentář
Davies182
20.02.2015

Znovu se marně snažím pochopit, kde berou talentovaní comicsoví scénáristé příběhů pro dospělejší čtenáře tu snahu, roubovat do svých děl tolik infantilních kliček. Na to, jak se Cena zítřka často tváří vážně a dobrodružně, je v ní až příliš mnoho nepatřičně odlehčených scének, které zbytečně odvádějí pozornost od jinak osudového děje. Silnějších sedm, ale v sérii bohužel pokračovat nehodlám. Kasto Metabaronů, here I come.

3DD!3
18.09.2014

Docela dost odkazů na Action Comics 1, který jsem zatím neměl příležitost si přečíst. Pár věcí mátlo. Jinak nový Superman zaujme zápletkou i protivníky. Lidské příběhové linie jsou ale téměř zbytečné a docela ruší v jinak příjemně ubíhajícím, avšak béčkovém, příběhu. Morrison je jiné kafe.

Autor a jeho další knihy

George Pérez

George Pérez
americká, 1954

všechny knihy autora

Kniha Cena zítřka je:

v Přečtených15x
v Knihotéce14x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit1x