Nevinný polibek

Anglie, 1810 Mirandě se zhroutil celý svět, když ji zhýralý lord Tremont připravil o dobrou pověst. Ztratila snoubence, sny i budoucnost. Dívka opustila Londýn a žije v ústraní jako učitelka v ústavu pro mladé dámy. Snaží se zapomenout na svůj nešťastný osud. Jaké je její překvapení, když se jednoho dne prostopášný šlechtic objeví v její škole. Miranda opět skončí v jeho náručí a tím v sobě probudí touhu, kterou tolik let potlačovala… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30878/nevinny-polibek-30878.jpg 443

Bachelor Chronicles (2.)

This rake of mine (2005)

Vydáno:, Alpress

havrmoni
17.11.2016

Pěkné svižné dílko. Dala bych 5*,ale vadí mi strkání nosu do věcí,do ktetých by se strkat neměl. Pak to můžou někomu zavařit,což se stalo.Ale jinak celkově povedená oddechovka.

moudivlacek
02.07.2016

Když se tři nevinné pubertální šlechtičny rozhodnou provdat svou svobodnou učitelku za vybraného zhýralce šlechtice, udělají pro to vše. Není tu nouze o vtipné scénky, jako i touhu po naplnění lásky. Velice povedené oddechové čtení.

Luccy78
02.11.2015

Kniha krásná, zajímavá zápletka, kdy se ze zhýralce a sukničkáře vyklube hrdina a odvážný chlap, který bojuje za vlast, ale to devítileté nesmyslné čekání a trápení se hlavní hrdinky.. No nevím... Tak trochu přitažené za vlasy.. Ale vcelku pěkný romantický příběh, který měl spád.

miruska1
18.05.2014

Kniha sa mi pveľmi pačila. Podľa toho čo som čitala nete,vyšli u nas len 2 knihy od tejto autorky. To je naozaj škoda,pretože jej knihy čo sa tyka mojho vkusu,su uplne dokonale.

macekkk
05.11.2013

Kniha se mi velmi líbila. Bylo to odpočinkové čtení.

Plechovka
20.03.2013

Opravdu pěkné počteníčko, skvěle si u této knížky člověk odpočine. Doporučuji.

Tefnut
20.01.2013

Musím uznat, že takové obrazy, které tam byli popsané by ani básník jen tak nevymyslel na tu dobu. Musím říci, že kniha byla nádherně psaná a ještě lépe se četla.

lenice
06.03.2012

S předešlým komentářem mohu jen souhlasit, mě se také kniha moc líbila.Čtěte.

pirin
30.10.2011

Mě se kniha moc líbila. Nic v ní nechybí , od vtipné scény po romantické zmatky, dojde i na 2 dobromyslné dohazovačky:-))

19. století Anglie romance

Elizabeth Boyle