Neteře paní plukovníkové

Neteře paní plukovníkové

Lechtivé čtení, v němž popis milostných scén začíná tam, kde v "červené knihovně" končí. Otcem příběhu krásných sester Julie a Florentiny je pravděpodobně Guy de Maupassant, jeden z mistrů milostné literatury. Toto autorství však nebylo nikdy prokázáno, ani vyvráceno. Vedle příjemné oddechové četby může román v kombinaci s odbornou literaturou přispět k rozšíření sexuálního poznání čtenářů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32358/netere-pani-plukovnikove-32358.jpg 3.629
Vydáno:, Monitor

Jája92
23.02.2017

Na tuto knihu mě navnadila anotace a jsem velmi ráda, že jsem měla možnost si tuto knihu přečíst a již má své zasloužené místečko v mé knihovničce.
Když vezmu potaz, v jaký rok vyšel original, tak si dílo právem zaslouží označení lechtivého čtení, vkusně a přitom velmi poutavě vykreslil osudy dvou sester a jejich trápení, ale i radostí.

grapas
27.01.2017

Roztomilá kížečka s pár lechtivými scénami, autor jako vždy nenechává čtenáře usnout na růžovém obláčku, ale nutí ho zas a znova stžetávat se s ralitou běžného života, i když ne tak krutou jako v jiných dílech. Velmi mne překvapil v podstatě dobrý konec.

mazlak
31.03.2015

Kniha plná erotických pasážích, ale nikterak vulgární. V době svého vzniku byla určitě velmi pobuřující. Při tom vykresluje život dvou sester, které touží po obyčejném, klidném a spořádaném životě. Když se k nim vsak osud postaví zády a klade překážky, naleznou cestu k dosažení svých tužeb. Opravdu nádherné podání a příjemné čtení.

ona_vi
28.05.2013

Přečetla jsem 15 stránek z 50 odstínů šedi a odložila to na jindy :-) Tuhle knížku jsem přelouskala za dva večery a musím konstatovat, že bych si dala říct, kdyby mi nabídli možnost vplout do této doby na pár dní :-)

Karmína
19.01.2012

Veselé erotické čtení, na svou dobu velmi kontroverzní :-)

Guy de Maupassant

Guy de Maupassant