Neteře paní plukovníkové

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lechtivé čtení, v němž popis milostných scén začíná tam, kde v "červené knihovně" končí. Otcem příběhu krásných sester Julie a Florentiny je pravděpodobně Guy de Maupassant, jeden z mistrů milostné literatury. Toto autorství však nebylo nikdy prokázáno, ani vyvráceno. Vedle příjemné oddechové četby může román v kombinaci s odbornou literaturou přispět k rozšíření sexuálního poznání čtenářů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32358/netere-pani-plukovnikove-SNJ-32358.png 3.730
Žánr:
Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno:, Monitor
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Neteře paní plukovníkové

Přidat komentář
Kája95
07. února

Opravdu se jedná o lechtivé čtení, ale také romantické a milé

Jája92
23.02.2017

Na tuto knihu mě navnadila anotace a jsem velmi ráda, že jsem měla možnost si tuto knihu přečíst a již má své zasloužené místečko v mé knihovničce.
Když vezmu potaz, v jaký rok vyšel original, tak si dílo právem zaslouží označení lechtivého čtení, vkusně a přitom velmi poutavě vykreslil osudy dvou sester a jejich trápení, ale i radostí.

grapas
27.01.2017

Roztomilá kížečka s pár lechtivými scénami, autor jako vždy nenechává čtenáře usnout na růžovém obláčku, ale nutí ho zas a znova stžetávat se s ralitou běžného života, i když ne tak krutou jako v jiných dílech. Velmi mne překvapil v podstatě dobrý konec.

mazlak
31.03.2015

Kniha plná erotických pasážích, ale nikterak vulgární. V době svého vzniku byla určitě velmi pobuřující. Při tom vykresluje život dvou sester, které touží po obyčejném, klidném a spořádaném životě. Když se k nim vsak osud postaví zády a klade překážky, naleznou cestu k dosažení svých tužeb. Opravdu nádherné podání a příjemné čtení.

ona_vi
28.05.2013

Přečetla jsem 15 stránek z 50 odstínů šedi a odložila to na jindy :-) Tuhle knížku jsem přelouskala za dva večery a musím konstatovat, že bych si dala říct, kdyby mi nabídli možnost vplout do této doby na pár dní :-)

Karmína
19.01.2012

Veselé erotické čtení, na svou dobu velmi kontroverzní :-)

Štítky

erotika

Autor a jeho další knihy

Guy de Maupassant

Guy de Maupassant
francouzská, 1850 - 1893

všechny knihy autora

Kniha Neteře paní plukovníkové je:

v Právě čtených1x
v Přečtených53x
v Čtenářské výzvě5x
v Doporučených2x
v Knihotéce31x
v Chystám se číst10x
v Chci si koupit3x