Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1185 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Michelleee
07.08.2022 5 z 5

Bylo to krásné čtení, knížce nic nechybělo. Moc se mi líbil nápad se seznamem. Všichni byli sympatičtí a super ukázka po 26 ti letech. Jdu na další knihu od autorek.

alzbeta2843
11.07.2022 5 z 5

Začínam byť pomaly závislá na týchto dvoch autorkách a postupne si dokupujem ich knihy. Táto bola v hodnotenia veľmi vysoko, ale anotácia ma nejako veľmi nelákala, až zhodou okolností som po nej siahla, že si prečítam niekoľko strán a uvidím či jej dám šancu. No ale uff! Nemusím hovoriť, že som skončila zaborená do gauča v neskorých hodinách a nemohla som sa prinútiť prestať. Tu som tú zápletku naozaj nečakala a hoci ma to veľmi zabolelo, tak som rada, že sa otvárajú i takéto témy. Veľmi sa mi páčila potrhlosť hlavnej hrdinky a jej zoznam, ktorým dokázala obmäkčiť i takého zatrpknutého chalapa ako bol Reed. Najviac ma však dostal epilog. Ten sa mi veľmi páčil, že bol viac než skutočný a predstaviteľný. Táto kniha má už čestné miesto v mojej knižnici a mylsím, že bude niekoľkokrát čítaná.

CiaKawlone
25.06.2022 5 z 5

Tak to byla teda jízda! Příběh i styl psaní autorek mě moc bavil a už se těším až se vrhnu na další knížky. Epilog byl strašně sladký. Nechybělo vůbec nic. Akce, dojemné chvilky ani sex. Všechno, co od knih toho typu očekáváte, tady najdete.

simisek01
25.06.2022 5 z 5

Krásná kniha. Příběh se mi moc líbil, i když Reedovo popírání bylo občas dlouhé, ale asi se dalo pochopit. Babička Iris byla skvělá. Závěr knihy byl opravdu sladký a i slza ukápla.

Nelly
20.06.2022 3 z 5

Romantická jednohubka bez složité zápletky - musím se přiznat, že ačkoliv nerada čtu české autory, série Bavettovi od Petrusové mi přišla v rámci podobných knih o dost lepší.

Paksenarion
21.04.2022 1 z 5

Ou, tohle bylo zlý. Možná, kdyby to bylo o půlku zkrácené a vypustily se ty největší hovadiny, byla by z toho slušná, průměrná Harlekýnka. Největší peklo byl ten konec.

Pasadenka
08.04.2022 4 z 5

Tak tohle bylo dobré. Moc dobré. Příběh vystavěn ve velmi hezkých kulisách. Tajemný vzkaz, pečovatelka Iris a záchrana jednoho zlomeného muže. Těžko se mi píše po deseti knihách, protože upřímně je to pořád ta samá struktura, ale bavilo. :)

Dandulka
01.04.2022 5 z 5

Skvělé čtení! Opravdu jsem si i nakonec trochu pobrečela. Moc se mi to líbilo, občas mi děj připomněl "Odstíny", ale to dnes asi většina erotických románů.

MAU256
20.03.2022 5 z 5

Krásné čtení, úplně mne mrzelo, že už mám knížku přečtenou. Měla v sobě úplně všechno, romantiku, smutek, štěstí, trošku toho sexu. Moc mne bavilo, jak se mezi sebou pošťuchovali a zároveň si pomáhali. Babička Iris byla dobrá dohazovačka. Moc ráda si přečtu i další knížky těchto autorek.

Coucouha
01.03.2022 2 z 5

Knihu jsem dočetla včera večer a musela jsem si dát noc na rozmyšlenou, jestli dám 1 nebo 2 hvězdičky. Tohle bylo fakt špatné...Tak nesmyslná zápletka, nesmyslné setkání postav, to neustálé probírání a řešení věcí s lidmi, kterých se to netýká, sexuální scény taky úplně nahlavu...

Domiiiniika
27.02.2022 5 z 5

Super kniha. Babicka Iris bola top dohadzovacka :)

martina1797
08.02.2022 5 z 5

Moc hezký příběh plný romantiky i smutku. O osudu, který není vždycky fér, ale jde o to, jak se k němu člověk postaví. Příjemné čtení.

Artep071
18.01.2022 5 z 5

Juuuuuuuuu ... moc jsem si příběh užila, bylo to tak milé, vtipné, sexy i smutné . V příběhu jsem našla vše, a UF emoce se mi střídali kapitola od kapitoly od úsměvu přes slzičky . Skvělé střídání vyprávění příběhu z pohledu Charlotte i Reeda. Oba byli úžasní , praštění , zamilovaní a bavili mě.
Pátou hvězdičku dávám autorkám za závěr příběhu, jelikož miluju i kousek nahlédnutí co se děje ...po .....x letech :)
Tuhle knížku si velmi ráda za nějaký čas opět přečtu a upřímně ji mohu jen doporučit.

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Další kniha od Penelope Ward a tentokrát ve spolupráci s Vi Keeland. A můžu říct, že jsem byla velmi mile překvapena, jaký příběh jsem dostala. Předpokládala jsem, že dostanu klasický příběh s obehraným scénářem, ale tohle bylo úplně něco jiného a mně se to vážně líbilo. Neboť příběh měl i hlubší přesah.
Ústřední dvojice Charlotte a Reed jsou úžasní. Charlotte je fajn holka, která je tak trochu třeštiprdlo a snílek, ale odvaha jí neschází a dokáže se s věcmi zdárně popasovat. Reed je ten typ chlapa, který si vas hned získá, i když je to mrznout a provokatér, ale zároveň je obětavý a milující. Proto mě bavilo tuto dvojici sledovat. Díky tomu jsem se buď usmívala, nebo v očekávání tajila dech, co bude dál.

bezzink
09.12.2021 4 z 5

Byl to moc fajn pribeh. Velice ctive a po dlouhe dobe chlap, ktery nebyl extremne arogantni a devkar. Ona byla proste roztomilost sama. Pekne do sebe zapadli a sex, ktery je u techto autorek vzdy velmi v popredi, byl pro zmenu dost v pozadi a vubec mi to nevadilo. Opravdu pekna romantika, co mela celkem i hlavu a patu. Za sebe doporucuji.

KarolínaKájink
26.11.2021 5 z 5

Kniha byla úžasné, příběh mě velmi zaujal a knihu jsem přečetla jedním dechem.

WaspSalander
22.11.2021 3 z 5

Málo sexu, hodně lásky

EvikU.
02.11.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Moc mě bavila, čas od času mám tento tip knih velmi ráda. Hlavní hrdinové měli jiskru a vtip.

Z tohoto žánru určitě jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

A pohádkové to bylo, to ano, ale o to u těchto knih jde. První od této autorky. Podívám se i po ostatních knihách těchto autorek. A doporučuji.

Maky1505
28.10.2021 5 z 5

Nesnáším tě, ten název knihy měl být jiný. Další skvělá, čtivá knížka od autorek která mám ráda. Líbil se mi jejich seznam... Zajímá vás jaký? Určitě si přečtěte protože tohle budete chtít zkusit taky.

Koudynka
26.10.2021 5 z 5

Moje první kniha od těchto autorek a jsem nadšená. Hodně jsem se smála, byly tu i slzy jak smutku tak štěstí. Už se těším až zítra otevřu další knihu.