Neptunův syn

Neptunův syn https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214376/bmid_neptunuv-syn-LHi-214376.jpg 5 1011 1011

Ztracený Percy Jackson se vrací zpátky! Probudí se u vlčice Lupy, ale vzápětí zjišťuje, že ztratil paměť. Neví, kdo je a odkud přichází. Vlčice jej posílá do Tábora Jupiter, což je římská obdoba Tábora polokrevných. Všichni táborníci ho považují za potomka římského boha moře Neptuna.

DomesH
06.01.2013 5 z 5

Je to lepší než proroctví, tam se mi moc nelíbil Jason, ani nevim proč, ale asi protože to nebyl Percy :D. Nejlepší byli ty části kdy tam měl slovo Percy, u toho sem se skoro pořád smála :D. Nejhorší ale zase bylo překousat se přes začátek, ale pak už to utíkalo pěkně rychle. Už se šíleně těším an další díl, protože mě zajímá z jakýho úhlu to vlastně bude a co Annabeth provede za capinu.

Nelin
03.01.2013 5 z 5

Vážně dobrá kniha. Líbila se mi o něco víc než Proroctví, ale stejně Riordan je jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Už se mooc těším na další díl.

-kamca-
10.12.2012 5 z 5

Tato kniha je ÚŽASNÁ moc jsem se na ni těšila protože jsem se chtěla dozvědět co se stalo s Percym.Bohové tam zas až tak nebyli a když se tam nějaký objevil v zadu v knížce byl rejtřík jmen bohů (řecký a římský jméno) a latinských slov kterých se tam vyskytovalo docela dost ale ke konci se v nich začnete vyznávat.Giganti byli dokonalí hrozně se mi líbili scény kdy s nima bojoval Percy a Hazel.Jinak nové postavy jsou sympatické.Moc vám doporučuji si ji přečíst.

Nevka
11.08.2012 5 z 5

Za original verzi v angličtině.