Nepřítel v mé mysli

Nepřítel v mé mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215740/bmid_nepritel-v-me-mysli-92a-215740.jpg 4 113 24

Děsivé splynutí série

< 2. díl

Středoškolačka Vee má mimořádnou schopnost - během stavů bezvědomí se ocitá v těle jiných lidí. Svoje nadání se učí postupně ovládat. Najednou se ale probudí za volantem auta, které se řítí do neznáma. Zdá se, že se někdo „naboural“ do jejího vědomí a snaží se ji ovládnout. Kdo je tento vetřelec?

Sidonie.j
30.08.2014

Přečetla jsem ji jedním dechem a do poslední chvíle jsem si myslela, že vrah je někdo jinej...skvělý čtení :-)

Jitulisko
25.07.2014 5 z 5

Tahle kniha mi překvapila. Rozhodně lepší než první díl ;)

muchomurka
21.12.2013 4 z 5

Knížka mě svým dějem překvapila, říkala jsem si, co autorka vymyslela. Líbilo se mi, že autorka nechodila kolem horké kaše, zbytečně se přespříliš nepitvala v citech a celkově měl děj spád a čtivost. Na konci mě mrzelo, že knížka už končí, chtěla jsem vědět, jak to bude pokračovat a ne čekat na další díl, ale co nadělám? Budu se aspoň těšit, co autorka vymyslí.

*Táňa*
10.11.2013 4 z 5

Knížka mě mile překvapila a nabídla zajímavý příběh, plný zvratů a napětí. Nemůžu hodnotit jak jinak než kladně. Vee je sympatická hlavní hrdinka, která má i své temné stránky a není jednou z těch uječených a upištěných hrdinek. Za mě 4 hvězdičky.

Jill Hathaway
americká, 1980
2012  77%Vidím to, co vrah
2013  82%Nepřítel v mé mysli

Kniha Nepřítel v mé mysli je v