Neplakej, vrátím se pro tebe

Neplakej, vrátím se pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410985/mid_neplakej-vratim-se-pro-tebe-wvo-410985.jpg 4 48 22

Václav s Danou žijí docela spokojeně, dokud jim do života nevtrhne Václavova dcera z prvního manželství, kterou za velmi dramatických okolností opustil. Václav má pocit, že musí teď už dospělé dceři všechno vynahradit, a nepostřehne, že se dcera přišla pouze pomstít a zničit mu život.

i.stefany
14.06.2019 4 z 5

Velmi čtivý příběh ze života jedné obyčejné rodiny, kterou zničí zlo, přetvářky a intriky. Jak se vyrovná otec s rozpadem rodiny a ztrátou své malé milované dcery? Přečtěte si a posuďte, zda by se takový příběh mohl ve skutečnosti odehrát...

Danago
07.06.2019 5 z 5

Já historické romány nečtu, ale když jsem viděla knihu ze současnosti hned jsem po ní sáhla. Příběh Václava, který byl donucen vzdát se dcery v jejím dětství je plný nejrůznějších zvratů . A jedním z největších byl návrat dospělé dcery . Václav jí chce ztracené roky vynahradit. Ale nebylo by lepší vše si vysvětlit? Podle mě byl Václav po celou dobu svého života slaboch. Možná bych s ním měla sympatizovat nebo ho litovat, ale tyto pocity ve mě kniha nevyvolala. Podle mě se Václav k ničemu nepostavil jako správný chlap, jen se vezl. Knížka je velice čtivá a až bych řekla bohužel hodně věrohodná .