Neotvírej tuhle knihu!

Neotvírej tuhle knihu! https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386121/bmid_neotvirej-tuhle-knihu-TYK-386121.jpg 4 40 16

Proboha! Koukám, že jsi vzal do ruky tuto knihu. Doufám, že to bylo jenom omylem. Chápu to, omyly se prostě stávají. Stačí, abys ji neotvíral! A co se stane, když ji náhodou otevřeš? Každý ví, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Neotvírej tuhle knihu od australského rozhlasového hlasatele a komika Andyho Lee sklízí úspěchy po celém světě. Je to originální a mimořádně zábavná kniha pro menší i větší děti. Máte dostatek odvahy na to knihu otevřít?... celý text

cérka
08.09.2023 5 z 5

Skvělé, vtipné a rychlé, aneb jak zvýšit svou statistiku přečtených knih za 2 minuty a ještě se skvěle pobavit :)

Sobotikova
05.09.2023 5 z 5

Od té doby, co jsem knihu začala používat při besedách v knihovně, tak už ji v knihovně nenajdete....jelikož ji má pořád nějaké dítě půjčenou :) Děti ji milují.

simca9342
20.08.2023 5 z 5

Vtipné povídání stvoření barvy moře o tom, co se může stát, když otevřete tuhle knihu. Všem, ale hlavně jemu.
Raději ji neotvírejte :)

Knihomolka506
10.08.2023 5 z 5

Jak píše uživatel pode mnou i ti, co mají ke knihám daleko, s touto si užijí plno zábavy!

" Co to děláš?
Chceš zlato? Seženu ti zlato.
Hlavně prosím neotvirej tuhle knihu."

Ano zasmála jsem se i já, rodilý čtenář :)
Tuhle knihu neotvirej, varuje vás modrá osoba ve formálním obleku . Co strankuchtivé čtenáře čeká, neprozradím.
Otevřete ji :D

jitka_dankova
19.03.2022 5 z 5

Výborná vtipná tenoučká knížka pro malé čtenáře, kteří nechtějí číst. Kniha má jen pár stránek a na každé jen trochu textu, takže neodradí od čtení. Vlastně, ta milá modrá postavička se sice na každé stránce vehementně snaží dítě od čtení odradit, ale její kresby jsou velmi povedené, komentáře trefné a vtipné, a tak dítě čte dál, aby ji přivedlo do nepříčetnosti. Čtení této knížky si syn ve druhé třídě náramně užil, pointa je fakt skvělá, nasmáli jsme se. Ilustrace půvabné.

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Tak hrozně vtipné! Krátké a přijemné - prostě naprosto nejvíc nejúžasnější!

jaste
28.12.2021 5 z 5

Dětem se moc líbí, čtou opakovaně už od Vánoc.

Jackline5
14.05.2021 5 z 5

Tato tajemná kniha s nečekaným závěrem mě úplně nadchla.
Oceňuji hlavně autorovu myšlenku. Podobnou knížku by jste totiž těžko hledali.

Mája_pbj
12.05.2021 5 z 5

Myslím si, že tuto kratičkou knížečku s nádhernými a propracovanými ilustracemi ocení každý - ať už děti, tak i dospělí. Každá stránka mě nutila přejít na další i když se mě "človíček" provázející čtenáře knihou snaží přesvědčit o opaku.

Komu určitě knížku doporučuji, tak je nečtenářům, sama jsem ji jednomu půjčila a ta radost v jeho očích, že přečetl celou druhou knihu v životě, byla k nezaplacení.

Michaeles
10.05.2021 3 z 5

Na zasmání skvělé, ale jinak bych to jako knihu opravdu nenazval.

danuska
19.03.2021 3 z 5

Pre moju 6-ročnú dcéru skvelá kniha. Vyvolala v nej emócie, ktorým by sa aj autor určite potešil. Najprv zvedavosť, rebélia, potom prišiel strach, ale zvedavosť ho prekonala, a nakoniec salva smiechu.

Litocha
13.02.2020 3 z 5

Taková blbůstka pro zasmání.

martina.culik
01.01.2019 4 z 5

Je to zajímavý nápad a věřím, že dětem se kniha líbí. Mě zase tolik neuchvátila, ale na druhou stranu nejsem cílová věková skupina.

Musím své hodnocení upravit - četla jsem knihu se svými malými synovci a oni se nemohli udržet smíchy. Vypadá to, že pro děti cca od 3 do 7 let je tato kniha ideální.

muchomurka
21.10.2018 5 z 5

Boží knížka, která mě naprosto nadchla. Příběhem i ilustracemi. Rozhodně stojí za přečtení.

Karin_Kim55
21.09.2018 4 z 5

Tohle se mi líbilo! :D Přečteno za pár minutek v knihkupectví, skvěle jsme se u toho s kamarádkou zasmály. :D

nakavusterezou
15.08.2018 5 z 5

Jo, super :D Tohle je skvělý dárek pro nečtenáře nebo naopak kdo milovníka knih, oba typy "čtenářů" to velmi překvapí a určitě se u toho zasmějí :)

Autoři knihy

Heath McKenzie
australská
Andy Lee
britská

Kniha Neotvírej tuhle knihu! je v