Nenuťte uživatele přemýšlet!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dnes už není žádným tajemstvím, že testování použitelnosti může testovaný produkt dramaticky vylepšit. Nemusí však být drahou záležitostí, kterou si mohou dovolit jen ty největší společnosti. Steve Krug předvádí, že testování použitelnosti zvládnete vy sami, a to s minimálními náklady. Praktický průvodce k bestselleru Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Doplňuje původní knihu o ryze praktické postupy testování a jeho řízení. Ve své další knize vás Steve Krug krok za krokem provede všemi fázemi vlastního testování a opravou chyb použitelnosti vašeho webu, webové aplikace či jiného produktu. Pomocí praktických rad, množství ilustrací a za přispění svého osobitého humoru Steve například vysvětluje, jak: Otestovat jakýkoli design – od črty na ubrousku až po plně funkční web Soustředit se na snahu nalézt ty nejdůležitější problémy (protože nikdo nemá čas nebo prostředky, aby je opravil všechny) Jen s malým úsilím nalezené problémy správně opravit Spojením procesu testování a oprav nalezených chyb tato kniha umožní malým týmům testovat co nejdřív a co nejčastěji, čímž zachytí problémy v době, kdy je jejich náprava snadná. Čtenáři najdou všechny materiály ke knize na adrese http://knihy.cpress.cz/stevekrug/. O autorovi: Steve Krug provedl svůj první test použitelnosti před dvaceti lety a při každém provedení dalšího testu se dozví něco nového. Je autorem dvou vydání knihy Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Jeho publikace se ihned staly bestsellery a byly přeloženy do řady světových jazyků. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75343/nenutte-uzivatele-premyslet-75343.jpg 4.413
Žánr:
Literatura naučná, PC literatura
Vydáno:, Computer Press (CPress)
Orig. název:

Rocket Surgery Made Easy (2009)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Nenuťte uživatele přemýšlet!

Přidat komentář
Pseudofilosof
12.08.2017

Praktický průvodce základním, nenáročným a (takřka) bezrozpočtovým testováním použitelnosti webu. Pozitivní je, že k pochopení látky není třeba žádná vyšší znalost webdesignu. Postačí naprosté základy, selský rozum a otevřená mysl.

grellenort
21.11.2012

Tuto knihu doporučuji pro začínající webové vývojáře, hlavně pokud to myslíte vážně s webovým marketingem i stavěním nových portálů od A do Z. Steve Vás postupně provede myšlením většiny uživatelů a jeho názory na jednotlivé části webu, tak jak má odpozorováno z praxe. Nejlepší rada "dejte to otestovat své matce!" je k nezaplaplacení.


Autor a jeho další knihy

Steve Krug

Steve Krug

Kniha Nenuťte uživatele přemýšlet! je:

v Právě čtených3x
v Přečtených18x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst6x
v Chci si koupit5x
v dalších seznamech1x