Není úniku

Není úniku https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383307/bmid_neni-uniku-8hO-383307.jpg 4 1305 472

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Exit , 2017

Diggitty
17.01.2020 4 z 5

První dojem po přečtení byl takový, jakože... dobrý, mělo to spád, nenudila jsem se (knížku jsem dala za dva dny, nedala se odložit), pořád se tam něco dělo... Dlouho jsem nemohla kousnout takový ten hrdinský komplex hlavní hrdinky, sem tam mi přišla přehnaná, ale byla sympatická takže se to dalo. Když jsem se dostala nakonec, neměla jsem pocit promarněného času, takže jsem hodnotila jako lepší průměr.
Nicméně po pár měsících, jsem dostala strašné nutkání se ke knize vrátit a dát si ji znovu :) A zase to byla jízda :) Něak se dostane pod kůži :)

venda99
11.01.2020 2 z 5

Četlo se to samo. Jen mi vadilo, že hlavní postavy jsou snad nesmrtelné. Trochu přitažené za vlasy.

Nikitka62
10.01.2020 4 z 5

Tohle by nebylo špatné jako film. :)

sestricka1
08.01.2020 5 z 5

Výborná napínavá kniha, už dlouho jsem něco tak strhujícího nečetla.

veronika0269
01.01.2020 3 z 5

Na mě chvílema až moc drsné, proto jen 3 hvězdy. Takový chlapský čtení. Druhou půlku jsem dočetla jedním dechem.

Adél784
26.12.2019 5 z 5

Nejdříve jsem četla Na dostřel a musím říct že Není úniku bylo lepší, těším se na další autorovy knihy...4,5/5

Martasek5
20.12.2019 5 z 5

Za mě paráda.. svižně se knížka četla, zajímavý a napínavý námět, tak trošku nesmrtelná Darby, a odhalení padouchů v první třetině knihy.

kiki11
14.12.2019 5 z 5

Do této knížky jsem se pustila s tím, že jsem od ní podle hodnocení a komentářů mnoho neočekávala. Po přečtení jsem ale velice mile překvapená. Přesně takhle si představuji psychothriller. Nervy drásající atmosféra se nese celou knížkou od začátku do konce a o zvraty tu není nouze. Příběh mě úplně pohltil a po celou dobu čtení se mi odehrával před očima jako film. Dávám zasloužených pět hvězd a doporučuji.

Laila85
04.12.2019 5 z 5

Knizka se mi libila, ctiva, napinava, plna necekanych zvratu. Prectena za tri vecery. Pri cteni jsem si dokazala predstavit akcni thriller, kdyby to nekdo natocil, urcite bych se na to koukla. Epilog jsem taky musela precist dvakrat, jestli jsem to pochopila spravne. Uz se tesim na dalsi knihu autora.

Katulinka69
25.11.2019 3 z 5

Každopádně jsem čekala trochu víc, ale přečtu další od tohoto autora.

Nunynka
24.11.2019 4 z 5

Jedna z těch knih,co si dovedu představit,že bude zfilmována. A film by mě v tomto případě možná bavil i víc. Kniha byla napínavá,četla se dobře,ale ke konci už toho všeho nějak bylo moc.

nikaj79
20.11.2019 4 z 5

Nedala se odložit a moc jsem se u ní bála. Splnila očekávání při četbě thrilleru.

E.lisabeth
18.11.2019 3 z 5

Cekala jsem mnohem vic, drtivou vetsinu veci jsem odhalila predem, docela okate se na ne delali narazky. Strhnul me az konec, kdy jsem cetla a cetla, ale stejne bych radsi aby byl tragictejsi.

Lubisek
17.11.2019 5 z 5

Pániii..už dlouho jsem neměl při čtení takhle zatajený dech. Kniha mě naprosto pohltila.

Zpočátku jsem byl trochu naštvaný, jelikož jsem čekal delší odhalování toho, kdo je za zločin zodpovědný (dozvídáme se to již někde okolo 70. stránky), nicméně potom se to všechno rozjelo. Jeden zvrat střídal druhý. A když už jsem si konečně říkal, že z toho Darby vyvázla, přišla nějaká další rána.

Jediné, co bych příběhu vytkl, je jeho nepravděpodobnost - dost dobře si neumím představit mladou dívku, která dokáže zvládnout to, co během několika hodin Darby (já sám bych byl mrtvý do 5 minut, tím jsem si jist). K velmi pozitivnímu hodnocení přispěl i závěr knihy (tedy, až do epilogu). Epilog mi zamotal kompletně hlavu. Musel jsem si ho přečíst dvakrát, a ani teď si stále nejsem jistý, že ho chápu správně. Ale možná tak to autor myslel. :)

Celkově bych dal knize asi 4,5 hvězdy (někde se mi líbila více, někde méně), za ten závěr se ovšem přikloním k lepšímu hodnocení.

jarin58
11.11.2019 4 z 5

Napínavé,ale i nereálné.Darby jako James Bond,

zdendula31
06.11.2019 5 z 5

Opravdu moc se mi líbila,napínavá od začátku až do konce..

M100
05.11.2019 5 z 5

Hned od začátku jsem se nemohla odtrhnout. Byly to nervy a nekdy i az moc drsny. Doporucuji bezva thriller.

martin3554
05.11.2019 4 z 5

Jedno odpočívadlo, čtyři podezřelí a v autě na parkovišti unesené dítě. Nečíst v temné noci či večeru.

klarinka9974
03.11.2019 5 z 5

Nemohla jsem uniknout samotné knize. Od začátku jsem hltala každou stránku a s každou další kapitolou jsem byla napnutá jak struna. Všechno se to tak rychle rozběhlo a semlelo, že jsem nemohla přestat číst. Skvěle napsaný, napínavý až mě z toho mrazilo. A ten konec? Musela jsem si ho přečíst 2x abych to pochopila. Pecka, bomba, super dobrý!!!! Doporučuji!!

Bettybook
03.11.2019 5 z 5

Pokud se Vám začátek moc nezamlouvá, tak rozhodně doporučuji vytrvat. Pak Vás to chytne a už nepustí. Ano, mělo to své mouchy ve formě Darby a jejího sebevražedného chování, ale na druhou stranu mě to donutilo se zamyslet, co bych udělala jinak než Darby, aby to celé nakonec dopadlo jinak.

únosy dětí právníci thrillery pro ženy sněhová bouře

Taylor Adams
americká