Nelítostný princ

Nelítostný princ https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523856/bmid_nelitostny-princ-651f3f51dfa31.jpg 4 433 84

Podsvětí Chicaga série

Není to žádný princ z pohádky… Callum Griffin je dědicem irské mafie. Je nemilosrdný, je arogantní a chce mě zabít. Náš vztah nezačal zrovna nejlépe, když jsem v jeho domě omylem založila (menší) oheň. Naše rodiny věří, že svatba je jediný způsob, jak zabránit válce mezi irskou a italskou mafií v Chicagu. Myslím, že ho nejspíš budu muset zabít ve spánku. Všechno by ale bylo jednodušší, kdyby Callum nebyl tak přitažlivý. Své srdce si ale pečlivě střežím, protože ačkoli si ho musím vzít… Nikdy bych nemohla milovat nelítostného prince. Nelítostný princ je vzrušujícím prvním dílem epické série „Brutal Birthright“. Jedná se o nezávislý romantický příběh z prostředí mafie se šťastným koncem. Obsahuje vášnivé erotické scény vhodné pouze pro dospělé čtenáře!!!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Brutal Prince , 2020

Leniii
15.10.2023 4 z 5

Čtivé, bavily mě šarvátky mezi Aidou a Callem..

Ešína
14.10.2023 4 z 5

Kniha se četla opravdu skvěle. Zábavné hašteření hlavních postav mě bavilo. I když u Aidy mě trochu štvalo, že dřív jednala než přemýšlela. Občas mě trochu nudili pasáže o Callumově práci ale chápu, že k příběhu to patřilo. Ve výsledku dobrá oddechovka.

kristy.books
14.10.2023 4 z 5

Sophie Lark som registrovala na zahraničných bookstagramoch, no až doteraz som od nej nič nečítala. Keď už u nás konečne vyšla nejaká jej kniha, nemohla som si ju nechať ujsť. Naše prvé stretnutie nedopadlo vôbec zle, práve naopak. Až na pár vecí som bola spokojná.

Priznám sa, že Aida mi zo začiatku neskutočne liezla na nervy. Vadilo mi hlavne to, že vôbec nerozmýšľala nad dôsledkami svojich činov a neraz narobila viac škody než úžitku. Potom to už bolo o niečo lepšie. Páčilo sa mi na nej, že si nenechala skákať po hlave a nebála sa povedať svoj názor. Avšak, aj tu treba poznať určité hranice a vedieť, kedy je lepšie radšej hodiť spiatočku. Nebola vôbec hlúpa, mala prehľad, neraz ukázala svoju odvahu a určite by sa vedela dobre zapojiť do "rodinného biznisu", len by sa najskôr potrebovala naučiť ovládať svoju výbušnú povahu. Obľúbila som si jej bratov a teším sa, až sa s nimi opäť stretnem v ďalších častiach.

Callum, najstarší syn a dedič, na ktorého rodičia kládli vysoké požiadavky. Aby si získal rešpekt ľudí vo svojom okolí, neprejavoval navonok žiadne emócie. Je pravda, že ani jeho som si nedokázala hneď obľúbiť, tiež to chcelo čas, ale bol mi viac sympatický než Aida.

Enemies to lovers? Dohodnuté manželstvo? Romantika, ktorá sa vyvíja pomerne pomaly? Toto všetko zbožňujem, takže romantická linka mi sadla. Prvé stretnutie Aidy a Calluma nedopadlo dobre, preto si išli po krku a neustále si robili nejaké naschvály. Bavilo ma sledovať, ako sa postupne zbližovali a hľadali si jeden k druhému cestu.

Čo sa týka mafiánskeho prostredia, pre mňa to úplne nebola mafia, respektíve, už som čítala aj príbehy, kde som mafiu cítila viac (aj keď tu nechýbali nejaké tie "akčné" scény, prestrelky, násilie a podobne).

lusitta05
08.10.2023 4 z 5

Nebolo to zlé a super bolo, že Aida nie je žiadna krehká kvetinka. Rada si prečítam ďalšie diely.

maluck
07.10.2023 3 z 5

Mezi knihami s podobnou tématikou je to takový střed. Kapitoly se střídají z pohledu obou hlavních postav, což je fajn. Čte se to dobře, ale kniha mohla být delší a příběh více rozepsaný. Některé pasáže byly podle mě už dost "přitažené za vlasy".

Jita160
07.10.2023 5 z 5

Nesuďte knihu podle její obálky. Nejedná se o mafiánského prince který má rád jahody spíše naopak :-D
Za mě rozhodně velmi zdařilý mafiánský příběh. Ze začátku je mezi Calumem a Aidou díky jejich znepřáteleným rodinám silná nenávist ,potom nutnost svatby ,potom sex že zuřivosti a nakonec....
Oba se cítí tak rozdílný jako oheň a voda přísnost a hravost nebo impulzivnost a sebekontrola... Ale jak jen se ti dva mohli zmýlit.
Čekejte ze strany Aidy dráždění hada bosou nohou a neskutečné naschvály které si oba dopřávají. Ona je tak divoká a nespoutaná a nenechá Columovi nic zadarmo.
Jenže sbližování ,chuť po pomstě a moci je dovedou do stavu kdy jeden bez druhého nemůžou ani dýchat.
Skvěle jsem si knížku užila!!!

hana1039
06.10.2023 3 z 5

Budu doufat a věřit, že další díly budou lepší a lepší... chápu to tak, že první díl je vždy,, seznamovací,, buď zaujme okamžitě nebo nás jen navnadí na další... uvidíme...

magdalena2377
06.10.2023 2 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila, bohužel musím říct, že je to slabší průměr. Pro mě se tam skoro nic nedělo a ta láska obou hrdinů mi přišla uspěchaná, tudíž nereálná.

Bryel
04.10.2023 3 z 5

"Jestli je Aida jako skála, budu jako oceán. Budu o ni bít znovu a znovu a omílat ji kamínek po kameni. Dokud ji celou nezničím a nepohltím."

Nelítostný princ byla jedna z knih, na které jsem se letošní podzim nejvíc těšila a zdaleka mě neohromila tolik, jak jsem očekávala.
Akční kniha z mafiánského prostředí s romantickou zápletkou. Dohodnutý sňatek mezi znepřatelenými rodinami (Italové vs. Irové). Přechod od nenávisti k lásce byl hodně rychlý a dalo by se z něj vytěžit víc.
Na pozadí politické ambice a mocenský boj, to vše hodnotím pozitivně, ale..
Nesedla mi Aida jako hlavní hrdinka - taková nesympatická, rozmazlená Wonder Woman. Její chování obzvlášť na začátku bylo dost hloupé a postrádala jsem nějakou sebereflexi.
Kniha obsahuje pár značně nereálných scén, nad kterými jsem se až pozastavovala, jestli se nejedná náhodou o fantasy žánr.
Hodnotím jako lepší průměr.

Katebe
01.10.2023 4 z 5

Propojení dvou mafianských rodin a dvou silných osobností. U některých slovních přestřelek mezi Aidou a Callumem jsem se mohla potrhat smíchy. Aida dala svému muži pořádně zabrat, na druhou stranu si to Callum se svou arogancí zasloužil. Kombinace mafie, romantiky, vtipu a sexu se mi moc líbila.

Kniha je krátká a dobře se čte. Ale dle mě by si zasloužila více stran. Na můj vkus byla cesta od nenávisti k lásce velmi krátká. Věřím, že by se dalo najít více situací, kdy by si mohli postupně uvědomovat změny jejich citů. Takhle mi to přišlo, že jeden den měli svatbu, druhý den sex a třetí den už byli do sebe téměř zamilovaní, byť bylo v ději zmíněno, že nějaký ten týden uběhl.

Co se týká obálky, tak nebýt anotace, asi bych se do knihy nepustila. Oceňuji, že na ní není polonahý chlap, jak je zvykem. Ale význam jahod člověku dojde až po přečtení a dopředu mě moc nenalákala.

anna7852
30.09.2023 5 z 5

Těšila jsem se na knihu a nezklama.
Jen slovo "vulva" me dost vytacelo, úplně to chvilkama pokazilo tu žhavost. Aida byla úžasná rebelka.
Těším se na druhy dil

Verresa
30.09.2023 5 z 5

Tak nejprve mě velice odradila obálka, nedělala jsem si žádné iluze, ale pozor, nakonec je z toho výborná kniha. Atmosféra mě úplně pohltila a vnímala jsem atmosféru na maximum. Určitě doporučuju, za sebe můžu říct skvělé vykreslená kniha a uteče to jak voda.

Hatshepsut
30.09.2023 5 z 5

"Je mi jasné, že mě chtějí oškubat, oloupat a sedřít všechny ostré hrany, aby ze mě udělali nějakou hladkou a měkkou ženušku pro jejich veleváženého potomka. Velkého Calluma Griffina. Je pro ně jako John F. Kennedy a já mám být jejich Jackie. Radši bych byla Lee Harvey Oswald."

Autorce se podařil velmi zdařilý mafiánský příběh s dávkou erotiky, vcelku i uvěřitelný, pokud pominu některé akční scény. :-) Hlavní hrdinka je oproti jiným trochu divočejší, ale když přihlédnu, že vyrůstala mezi třemi bratry z mafiánského prostředí, bez matky, je to pochopitelné. A co musím velmi ocenit, je vkusný a výstižný přebal knihy.

marie0412
30.09.2023 5 z 5

Naprostá bomba. Dlouho mě kniha tam nepobavila. Postava Aidy byla skvělá, nebyla to klasická naivní hrdinka a to se mi moc líbilo. Příběhy měl hlavu a patu. Už se těším na další

Lucie.285
30.09.2023 5 z 5

Neskutečně vtipný, žhavý příběh. Jedná se o kratší knihu a přesto měla vše, co mám ráda. Máme tu i děj a nějaké akčnější scény. Aida byla fakt třída, hrozně jsem jí fandila. Obálka knihy mi teď dává dokonalý smysl. Máme zde: nucenou blízkost, manželství, mafii, hatetolove, no prostě paráda. Bavilo mi to moc a dle recenzí dalších dílů se máme na co těšit.

evineckY
29.09.2023 5 z 5

I když je tato kniha velká vykrádačka z Mafie a hodně scén je
podobných, rozhodně je vtipnější :-)
Aida je pořádné kvítko a ne žádná mafiánská princezna
a Callumovi dala pořádně zabrat, než se samozřejmě do ní zamiloval.
Mají spoustu sourozenců a tak doufám, že bude pokračování...

Tess1
29.09.2023 5 z 5

Za mě skvělý, jakože ze začátku se začíst (asi první 4 kapitoly) bylo trochu těžší, ale pak se rozjelo a musela jsem knihu číst až do noci (nebo spíš do rána? :D ).
Knihy z prostředí mafie já miluju, stejně jako počáteční nesnášenlivost hlavních hrdinů. Knížka byla kratší a v tomhle ohledu by si klidně zasloužila pár stran navíc.

Obrovské plus za obálku (kde je navíc skvěle zakomponován pro hlavního hrdinu důležitý prvek jahod). Konečně někdo komu došlo, že na knížku nemusí rvát polonahýho chlapa (což má na mě vždycky odrazující efekt) jen proto, že se jedná o romantiku a cílovou skupinou jsou ženy.

Matri
29.09.2023 3 z 5

(SPOILER) "Místo toho, aby mi hodinky vrátila, hodila je přes zábradlí jako nějaká psychopatka a já si uvědomil, že se za tou krásnou tvářičkou skrývá ďábel. Ta holka je učiněné zlo, nejhorší z celé rodiny."

Na knihu som sa veľmi tešila a moja očakávania boli veľké! Kniha aj začala veľmi veľmi sľubne, ale ako dej plynul (a že to bol vcelku svižný gangsterský dej) stále viac vecí mi tak trochu vadilo.
Vzťah od k nenávisti k láske, dohodnuté manželstvo, mafia - to všetko naozaj v knihám môžem a vyhľadávam! Tentokrát ma to ale mierne sklamalo :(
Aida sa správala ako rozmaznaná, maximálne tvrdohlavá, tak trošku chlapčenská, nebojácna "superžena". Naozaj nemám rada krehké kvetinky, ale vadilo mi ako sa Aida do všetkého vrhala úplne bez rozmyslu.
Cal bol vlastne fajn, ten mi nijako nevadil. Z dvojice som mu fandila určite viac.
Určite to nebolo zlé, ale kvôli tomu, že som čítala určite aj lepšie knihy tohto žánru s podobnou zápletkou, hodnotím 3,5/5

"Miluju ji. Den, kdy mi zapálila dům, byl tím nešťastnějším v mém životě. Vážně je jako irská štěstěna: nevyzpytatelná. Nevysvětlitelná. A naprosto fantastická."

MaláKnihomolka
29.09.2023 4 z 5

Tahle kniha mě zaujala už na bookstormingu a jsem ráda, že jsem si ji přečetla, protože stojí za to.

Příběh je psán z pohledu obou hlavních postav. Setkáváme se zde s Aidou, dcerou šéfa italské mafie. Navíc se v příběhu docela často setkáváme s jejími bratry Dantem, Neronem a Sebastianem, kteří jak jsem koukala, dostanou více prostoru v dalších dílech této série. Aida není žádná křehká dívka, nýbrž mladá holka s prořízlou pusou, která nikomu ani Callumovi nedá nic jen tak.

Callum Griffin je princ aka dědic irské mafie. Jeho první setkání s Aidou je opravdu žhavé, doslova. A když se jejich životy kvůli jedné chybě musí propojit, je připraven ji zlomit. Callum má dvě sestry Nessu a Rionu, jejichž příběhy nás také čekají v dalších dílech.

První, co mě na téhle knize z mafiánského prostředí zaujalo, byly jahody na obálce. Vymýšlela jsem si kde jaké nápady, jak se v příběhu objeví, ale přiznávám se, že ten skutečný důvod mě nenapadl.

Nejvíc se mi na knize líbil humor, slovní přestřelky hlavních hrdinů, jejich rýpavé/kousavé poznámky a taky to, jak pro ně očividně rodina znamenala hodně. Ani jeden se nebál bránit toho druhého. Zvlášť scéna, kdy Aida provede něco Callumovi a je u toho jeden z jejích bratrů.

Co se týče zápletky, nechybí tu akce, chemii mezi hlavními hrdiny, spicy scénky a potěšeni budou fandové hate to love romancí. U téhle knihy se rozhodně nudit nebudete.

Mně tahle kniha vážně sedla, takže se už teď nemůžu dočkat již zmíněných dalších dílů. První díl nasadil laťku vysoko, ale můžu vám ho s klidným srdcem doporučit k přečtení. Jedinou výtku mám k předvídatelnosti, vůbec bych se nezlobila, kdyby tam byl nějaký víc wow efekt, kdy by se stalo něco, co čtenář opravdu nečeká.

Paja.92
28.09.2023 5 z 5

Tohle byl můj „mafiánský“ debut. Nikdy mě tohle prostředí nelákalo, ale rozhodla jsem se, že vybočím ze své komfortní zóny.

A udělala jsem dobře.

Ačkoliv „mafiánství“ bylo v knize pouze okrajově, bylo z příběhu cítit, že rodina pro ně znamená vše, takže mi díky tomu postavy více přirostly k srdci. Chemie mezi hlavními postavami byla velmi dobře popsaná a díky stylu psaní, se to četlo samo. Líbilo se mi, že vztah mezi Aidou A Callumem se vyvíjel postupně, takže to celé působilo více uvěřitelně.

Děj byl sice předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo, protože kniha byla plná akce- což mě mile překvapilo. Trochu jsem se obávala, že budou pouze zalezlý v posteli.

Zkrátka a jednoduše. Doporučuji. Myslím, že to bude jedna z knih, ke které se klidně později vrátím.

@knihozroutka_eleanorcorvin

Sophie Lark