Někdo to rád skotské

Někdo to rád skotské https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441701/bmid_nekdo-to-rad-skotske-2Te-441701.jpg 4 113 28

Skandální Skotové série

< 4. díl

Když po něm střelí bláznivá holka v kalhotách, Munro „Medvěd“ MacLawry neví, co na něj udělalo větší dojem – dívčina skvělá muška nebo její neodolatelně svůdné křivky. Catriona MacCollová uprchla s nevlastní sestrou na Skotskou vysočinu, aby unikla nechtěnému sňatku, a ani za mák nestojí o něj, ani o žádného jiného muže. Ale on přece nemůže tu divokou kočku s ohnivými vlasy a ostrým jazykem opustit, když už ji našel – a když je jako stvořená pro jeho náruč. Munro si svou přezdívku dokonale zaslouží: je to chlap jako hora, svalnatý a pěkně obdařený, s podmanivým uličnickým úsměvem a zástupem náramně spokojených děvčat v patách. Když přináší Catrioně potraviny, přikrývky, svíčky a všechno, co potřebuje, aby přežila zimu v opuštěném opatství, představuje Munro nečekaný dar při jejím zbrklém útěku za svobodou – a taky nečekanou komplikaci. MacDonaldův klan s ní má své plány, a k těm rozhodně nepatří její láska k někomu z rodiny MacLawryů. Jenže s tímhle mužem se cítí jako žena – a možná je to její jediná šance žít život, jaký si představovala jen v nejsmělejších snech.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Some Like It Scot , 2015

AliceTief
24.07.2020 5 z 5

Tak Munro mě nezkalamal, kniha se krásně četla, děj byl také napínavý, přečteno za den. Jediné co mi chybělo, tak mohl být trošku delší konec, nebo krátký epilog, ale třeba to nebude úplný závěr serie?!

Artep071
07.07.2020 4 z 5

Tak právě dočteno ... po prvním díle Ďábel nosí kilt ( dle mého zpětného srovnání: nejslabší příběh) jsem si tuto sadu objednala a pěkně postupně si přečetla všechny příběhy této rodiny. Po kritice jenž jsem zde četla se mi do posledního příběhu vůbec nechtělo a netěšila jsem se na Medvěda. Ale bylo to fajn, Cat mi byla od prvního počátku sympatická , ona se s ním prostě mazat nebude a celkově to jejich poznávání a "zakoukávání" bylo vtipné a roztomilé. To, že se to odehrávalo na jednom místě, mě vůbec nevadilo, vlastně to bylo v celku pochopitelné. Munro byl-je opravdu sexy chlap, co umí chytnout za práci i děvče xi xi a Cat je divoká horalka. Trochu mě zklamali bratři a Lach. Co to sakra bylo na závěr za ustrašenou parodii nebojácné rodiny??? Cat a Munro jsou správná dvojka a přeji jim jen to dobré ..díky za váš příběh. :)

Arsi
23.06.2020 5 z 5

Řekla bych, že tato kniha byla nejlepší z celé série. Donutila mě číst až do rána. Ze všech tří bratrů se mi zamlouval nejvíc právě Munro. Možná právě kvůli tomu, že ho ostatní považovali za "jednoduššího". A nakonec všem vytřel zrak. Moc se mi kniha líbila.

biki
16.06.2020 4 z 5

Za mně určitě lepší než předchozí díl. Jistě, kniha nebyla tak akční jako první dva díly, ale rozhodně to nebylo nudné jako větší část dílu třetího. Aspoň já jsem se tedy rozhodně nenudila. Postavení Catriony vzhledem k její výchově bylo opravdu nezáviděníhodné a vůbec se jejímu komplexu méněcennosti nedivím. Příjemně mě překvapila Elizabeth - i když zpočátku působila jako skleníková květinka, projevila se jako silná osobnost. Nejlepší byl samozřejmě Munro. V předchozích dílech byl prezentován jako chlap, který sice oplývá silnými svaly, ale nikoli rozumem, jenže jak se zdá, ono mu to tak vlastně i vyhovovalo. Závěrečné řešení zapeklité "sňatkové" situace je ovšem tak trochu překombinované, jen aby to všechno dobře dopadlo, jak tento žánr vyžaduje. Proto taky dávám o tu jednu * méně.

izfnp
06.06.2020 3 z 5

Pekné zakončenie série, ktorému nechýbalo nič z predchádzajúcich dielov. Hrdinovia a ich príbeh boli zase niečím iné, ale zároveň sú všetky knihy v sérii veľmi podobné. Ja som spokojná :)

erculka
22.05.2020 5 z 5

prečetla jsem všechny knihy a moc se mi líbí. super

Zomy
19.05.2020 3 z 5

Enoch mívá velké výkyvy. Tohle je ten horší případ - v podstatě je to jen velká nuda. Celá kniha se odehrává na jednom místě, rozpadlém opatství, a řeší se jediná věc - Catriona se cítí jako exot a není si jistá, jestli si zaslouží lásku dobromyslného Munra. Ten si ale jistý je, takže všechny překážky lehce překoná. Příběh MacLawryho klanu je završen, ale k téhle knížce se už vracet nejspíš nebudu.

Kukicka
11.05.2020 2 z 5

Za me nejslabsi dil serie. Nefungovalo mi to nejak cele dohromady. Bylo to takove jednotvarne. Cely pribeh se odehraval temer na jednom miste. Po precteni se bohuzel nedostavil ten prijemny pocit, ktery u knih tohoto typy ocekavam...