Někdo jako ty

Někdo jako ty
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492589/bmid_nekdo-jako-ty-Zz9-492589.png 4 127 127

Někdo jako... / Mila série

Šestnáctiletá Mila žije v L.A. s mámou a tátou, slavným filmovým hercem. Když před premiérou jeho nového trháku vyvolá rozruch po celém městě, rozhodnou se ji rodiče uklidit přes tři tisíce kilometrů daleko k její tetě a dědovi do Tennessee. Mila z toho není nadšená a záhy po příjezdu se pohádá s Blakem, synem starostky Nashvillu. Ten také moc dobře ví, co obnáší život s veřejně známým rodičem, takže toho mají možná společného víc, než si chtějí přiznat.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Becoming Mila , 2021

_Bára_
30.03.2022 4 z 5

Nemohu říct, že by mě to nebavilo. Spíš jsem byla lehce zklamaná, protože mi to připadá jako příběh Eden a Tylere z jiné galaxie. Nebylo to zas tak něco nového a originálního. Bylo zde spoustu podobností a začátek byl celkově hodně stejný. Kluk, co se ze začátku nechová hezky a holka, co jela někam, kde nechce být. Zápletka pro mě nebyla až tak Wow. Naopak mi ten konec přišel takový, unáhlený. Těším se na další díly, ale asi si to v budoucnosti nepřečtu tolikrát jako DIMILY.

evineckY
25.03.2022 4 z 5

3,5+ Je to příběh pro hodně mladé.
Mila má 16, je dcera herecké hvězdy a za trest ji odlifrují k dědovi.
Blake má 17 , je synem starostky a tak děti slavných rodičů - kteří mají dávné tajemství si padnou do oka :-)

Ralemo
23.03.2022 5 z 5

Hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Taková oddechovka, jsem zvědavá, jak bude série pokračovat.
Mila, která žije ve stínu otce a musí trpět jeho příkazy se konečně dostane do normálního světa a pozná se s Blakem, který přesně ví jak se cítí. Jejich přitažlivost je zajímavá, jiskří to mezi nimi. Každopádně jsem zvědavá jak se jejich vztah vyvine v dalším díle.

MarKy95
23.03.2022 3 z 5

Milé čtení na jeden večer, docela fajn oddechovka.