Někdo jako ty přehled

Někdo jako ty
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492589/bmid_nekdo-jako-ty-Zz9-492589.png 4 127 127

Někdo jako... / Mila série

Šestnáctiletá Mila žije v L.A. s mámou a tátou, slavným filmovým hercem. Když před premiérou jeho nového trháku vyvolá rozruch po celém městě, rozhodnou se ji rodiče uklidit přes tři tisíce kilometrů daleko k její tetě a dědovi do Tennessee. Mila z toho není nadšená a záhy po příjezdu se pohádá s Blakem, synem starostky Nashvillu. Ten také moc dobře ví, co obnáší život s veřejně známým rodičem, takže toho mají možná společného víc, než si chtějí přiznat.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Becoming Mila , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo jako ty. Přihlašte se a napište ho.

Peťulka3
11.04.2024 5 z 5

Jednoduché čtení. Svým způsobem vše předvídatelné. Ale příběh je napínavý a člověka chytne.

Kristy.Seb
24.02.2024 4 z 5

Rozhodně zajímavý příběh. Mila si dost pozdě uvědomila, jak vlastně celý život se snaží zavděčit někomu, kdo řeší jen sám sebe. A vztah mezi Blakem a matkou je mi záhadou.

Becca_books
28.01.2024 3 z 5

Knihu už jsem kdysi četla, ale koupila jsem si nejnovější díl, tak jsem si řekla, že je čas na re-reading. Hlavně jsem věděla, že je to fajn oddychovka a já neměla náladu na žádné náročné čtení. Slupla jsem ji jako malinu a nemám ji co vytknout. Jasně, není to bůhvíjaký literární skvost ale svému účelu posloužila a já jsem si její čtení užila.

Město v oblacích, Území vlků a další knižní novinky (18. týden)

01.05.2022

Poslední Mona Lisa a další knižní novinky (12. týden)

21.03.2022

Kniha Někdo jako ty v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x