Největší skandály a aféry v českých dějinách

Největší skandály a aféry v českých dějinách https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359048/bmid_nejvetsi-skandaly-a-afery-v-ceskych-zWM-359048.jpg 4 10 2

Některé skandály proniknou na veřejnost, jiné se daří tajit a stanou se později předmětem dohadů, ale vždy mají své hrdiny a oběti. Čtenář nahlédne do pikantního milostného života Boženy Němcové či Karla Hynka Máchy, zrádcovské aféry kolem Karla Sabiny i generála Šejny, odvážného působení Emy Destinnové, podvodného prodeje Karlštejna a mnoha dalších.... celý text

jiri77
11.11.2019 4 z 5

Lehce a srozumitelně napsaná kniha o skandálech a aférách ,některých známých osobností ,naší země.

ArwenAragorn
13.06.2019 3 z 5

Po dlouhé době jsem sáhla po literatuře faktu. Pan Liška je určitě oblíbený, napsal toho mnoho, ale pro mě je to takové nemastné, neslané. Ti, kdo dobře znají dějiny většinu z toho budou vědět, další části jsou spíš dohady. Za mě byl zajímavý třeba život vévodkyně Zaháňské, životní láska Antonína Dvořáka, tajné mise Emy Destinové, naopak jsem se nic nového nedozvěděla např. o Boženě Němcové, Karlu Hynku Máchovi, Borovském, ani o Židenickém puči.