Wolverine

Wolverine https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313224/bmid_wolverine-EOw-313224.jpg 4 134 26

Logan je mutant s duší sžíranou temnou minulostí. Celou svoji hrdinskou kariéru neustále bojuje proti svému zvířecímu já. Člen X-Menů známý všem jako Wolverine si vydobyl ostruhy střety s těmi nejtužšími protivníky, které marvelovský svět nabízí. V tomhle svazku se dočtete o jeho prvním velkém souboji, ve kterém se pustil do křížku s Hulkem, a objevíte, jak doopravdy komplikovaný je jeho vztah k Mystique, mutantce s minulostí stejně tajemnou, jako je ta jeho.... celý text

Veve721
24.02.2017 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale Hon na Mystique mě opravdu bavil. Raven je sama o sobě velmi zajímavá postava s úžasnou schopností a složitým charakterem, takže příběh o ní snad ani podprůměrný být nemůže. Děj má spád, překypuje akcí a čtenář se nemá čas nudit. Plus ta kresba! Nádhera. Mám chuť jen chválit, ale přesto nemůžu dát pět hvězdiček. Vidím ještě prostor ke zlepšení a chci být objektivní, proto dám jen čtyři hvězdy. Ale ty jsou plně zasloužené a jsem si jistá, že i takové hodnocení je velmi dobré. Nejmocnější hrdinové Marvelu 3 je rozhodně kniha, kterou musí mít doma každý milovník komiksů. Je skvěla a zaslouží si vaši pozornost.

orangerose
08.11.2016 5 z 5

mám z X -menů- nejraději Wolverina,tak proto jsem tuto knížku koupila , komiks mně bavil, krásné kresby, komiks je plný akce, stojí za přečtení :)

IvankaM
05.11.2016 4 z 5

Chvilku jsem se ztrácela, ale jinak úžasné :)

Pazďa
28.09.2016 3 z 5

Třetí knížka série nejmocnější hrdinové marvelu jede znova podle stejné šablony - první sešit a potéí nějaký doplňující příběh ve kterém se vám postava představí. První příběh s Hulkem je znova jen tak na rozehřátí, nijak zvlášť vás nechytne ani neurazí. Poto tu ovšem máme hlavní příběh "Hon na Mystique" což je jiné kafe. Nemusí sednout úplně každému ale je to super uzavřená jízda doprovázena flashbacky popisující zárodek vztahu mezi Loganem a Revan v slušivé moderní kresbě který sice není nic převratného ale zabaví. Na závěr jako v každém NHM méte kousek marvelovské encyklopedie což je velice fajn věc jak už jsem podotkl u minulých čísel.

evca7271
26.09.2016 4 z 5

Pro me tato kniha byla tentokrat trochu slabsi.

hroubek
25.09.2016 4 z 5

Parádní příběh s Wolverinem a Mystique. Komiks se čte velmi dobře a čte se taky dost rychle. Oceňuji, že scénárista neplýtvá dialogy pokud to není nezbytně nutné. Příběh má spád, pointu a dozvíme se něco málo z Wolverinovi minulosti. Přiznávám, že by se mohlo jít trochu více do hloubky, ale to je jedna z mála věcí, která mě na tomhle komiksu vadí. Informace na konci komiksu jsou opět velmi dobré, jen jejich opět zbytečně moc, a poté až si je přečtete budete akorát naštvaný, že si dané věci nemůže přečíst, jelikož tady nikdy nevyšly. Velmi dobrý komiks.

komiksy superhrdinové Marvel X-Men tým Wolverine

Část díla