Spider-Man

Spider-Man https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311081/mid_nejmocnejsi-hrdinove-marvelu-spider-axP-311081.png 4 156 28

Poté, co díky kousnutí radioaktivního pavouka získal nadlidské vlastnosti, stal se z Petra Parkera úžasný Spider-Man. Se svými novými schopnostmi a mechanickým vystřelovačem pavučin se snaží uchránit ulice New Yorku před takovými děsivými protivníky, jako je doktor Octopus, Lizard nebo Green Goblin. V téhle sbírce odhalíte historii maskovaného mstitele, od jeho prvního zjevení až po jeden z jeho nejlepších moderních příběhů, Šťastné narozeniny. Je to příběh, který vás protáhne časem a vezme Petra Parkera na nebezpečnou cestu do minulosti i budoucnosti. Obsahuje: Spider-Man! Sinister Six! Šťastné narozeniny... celý text

martinstefko
07.07.2017 5 z 5

Spider-Man mě neskutečně baví a já se sám divím, jak moc mě to pořád drží.

LucieValterová
07.06.2017 5 z 5

Nikdy jsem Spider mana neměla v oblibě a to Marvel miluji. Ovšem, když jsem tenhle komix četla, bylo to jako sedmé nebe. Příběh nádherný, ilustrace nádherné, zápletka nádherná, přebal nádherný... prostě dokonalost sama. Ve sbírání Marvel komixů pokračuji a nelituji toho. :)

Jeffido
04.02.2017 5 z 5

Jeden ze dvou prvních komiksů od Marvelu, které jsem si pořídil a rozhodně nelituji. Co se mi tady líbí, narozdíl od DC komiksového kompletu, že retro komiks je mnohem delší, než jeden časopis. Ze začátku jsem měl trochu problém zase přejít z retra do modernější vizáže, ale trvalo to jen pár stran (asi to bude ale tím, že jsem nováček v komiksech) a nemohl jsem se odtrhnout od tak zajímavých příběhů jistě zajímavého komiksového hrdiny. Občas mi vadí, že do příběhu zasahují i jiní superhrdinové, tady to ale vůbec nevadilo ba naopak, stále byl středem pozornosti spidey. Tenhle komiks doporučuji, už jen kvůli ceně! Opravdu se vyplatí.

daniil7566
31.01.2017 4 z 5

Spideyho mám strašně rád a jsem rad že po všech "amazinzich" a "ultimatech" se na stánku objevil Ditko jak ho známe a milujeme.

IvankaM
05.11.2016 5 z 5

Naprosto úžasné. Přečteno za chvilku.

evca7271
25.09.2016 5 z 5

Super cetlo se to jednim dechem

Pazďa
20.09.2016 4 z 5

Spider-Man je beze sporu na vrcholu oblíbenosti mezi superhrdiny jako takovými a český čtenář se teď může seznámit s jeho podstatou prostřednictvím série NHM. První díl s Avengery se mi moc nelíbil ovšem Spider-Mana nám tato série podává v úžasném světle. První stránky obsahují remasterované Amazing Fantasy 15 kdy se Spider-Man objevil poprvé, popisuje nám stručně otigin který už všichni známe. Pak je tu starší annual Spider-Man vs. Sinister Six, což lidi co neradi staré komiksy úplně nepotěší ale v rámci možností je to fajn počtení. Poté se konečně vrháme na Spider-Man: Šťastné Narozeniny což je strašně super věc a všem ji doporučuju (Ať už jde o cestování časem s Doctorem Strangem, Povídání Tetičky May nebo o superhrdinského krejčího, prostě super záležitost). Na konci máme zase encyklopedickou část kde najdeme třeba top 5 Spider-Manových soubojí, alternativní kostýmy a další věci, jak jsem řekl u Avengerů, hodně fajn věc. I když plný počet nedám, druhá kniha NHM je o 10000% lepší než první a vřele ji doporučuju pokud váháte.

hroubek
16.09.2016 4 z 5

Hodně povedený komiks, u kterého mě mrzí, že krom jednoho sešitu jsem četl všechno už mnohem dříve. Číst to poprvé, tak bych byl hodně moc nadšený. Takhle jsem nadšený, ale mohlo to být malinko lepší. Osobně si myslí, že kdyby se vynechaly poslední dva sešity, tak by komiks byl mnohem lepší a lépe by fungoval po dramatické rovině. Kdyby komiks skončil Štastnými narozeniny, tak by mu nešlo skoro nic vytknout. Což, mě vede k další věci, která mě docela dost zklamala, jelikož na konci komiksu vyzradí o titulním hrdinovi všechno důležité co se stalo za posledních 50 let. Na jednu stranu je to fajn, ale na tu druhou je to směsice informací, které pak sráží hodnotu toho co se stalo a nedokáže to pořádně vystihnout. Stačilo by fakt stručný výtah a ne takhle dopodrobna. Nicméně je to velmi dobrý komiks a mohu jen doporučit.