Shang-Chi

Shang-Chi https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361207/bmid_shang-chi-imC-361207.jpg 3 42 8

Vstupte s námi ve velkém stylu do moderního věku kung-fu, kde Shang-Chi dokáže, že nikdo v marvelovském vesmíru mu v tomto bojovém umění nemůže konkurovat! Nejprve se náš hrdina utká s hrozivou Nevěstou devíti pavouků, aby uchránil Iron Fista před osudem horším než smrt ve zběsilé pavoučí akci! Poté vypukne v ulicích Londýna panika, když mistr kung-fu musí hledat odpovědi a bojovat i svůj život ve špionážním thrilleru, který navždy změní jeho i svět tajné britské služby MI6. Obsahuje: Pavoučí ostrov: Smrtící pěst kung-fu Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 1 Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 2 Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 3 Přízrak minulosti... celý text

Komiksy
Vydáno: , Hachette

Luigi1
08.07.2023 4 z 5

Pěkné počteníčko,které čtenáře chytí a nepusti

Norri
12.09.2021 3 z 5

Ačkoliv jsem si komiks o Shang-chim chtěl přečíst před návštěvou kina, tak jsem to nezvládl. Před čtením jsem tedy už byl svázaný očekáváním po povedeném stejnojmenném filmu. Když jsem si ale přečetl anotaci, tak jsem byl zklamaný, že to nebude ani o Mandarinovi, ani o deseti “náramcích”. Potom jsem to ale otevřel, viděl jsem kresbu 'Pavoučího ostrova' a věděl jsem, že ani špatný příběh už můj dojem nezkazí. Ta kresba a barvy jsou úžasné a mě bavilo si jednotlivé panely prohlížet. Děj je velmi krátký, lehce hororový a má docela dobrou atmosféru. Příběh jako takový je docela slabý a je to jenom takové vykousnutí odjinud. Ale ta kresba…

Druhá část 'Přízraky minulosti' je taková, jak je popsaná v předmluvě - kombinace Bondovek a Bruce Leeho. Jenomže je to zkratkovité a vytratila se z toho ta správná atmosféra pokorného kung-fu mistra. Navíc zapojením černé magie do děje se z toho stalo něco, co není ani kočka, ani pes. Kresba zde také nestojí za nic.

Atlantis
24.08.2021 3 z 5

Co si budeme povídat, po tomhle komiksu jsem sáhl hlavně kvůli chystanému filmu. A byl jsem zatraceně zklamaný. Jediné, co jsem o Shangovi věděl, bylo to, že vznikl v době kung fu mánie, kdy prostě každý z tohoto žánru šílel. Čekal jsem tedy akční pecku plnou super mega kopů a smrtících chvatů. Místo toho jsem ale dostal neskutečnou nudu.
Samostatnou kapitolou je kresba. V prvním příběhu budiž, je hodně stylizovaná, ale proč ne. Ale v tom druhém? Vyloženě amatérská. Nesedí proporce, nesedí úhly pohledu, je to hnus.
Shang-Chi zklamal. Nic nového jsem nezjistil a nenalákalo mne to k dalšímu čtení. 2,5*

Bobik9
19.07.2019 3 z 5

Čekal jsem to horší. Připravoval jsem se na jeden z nejhorších komiksů série, takže jsem vlastně mile překvapen. Shang-Chi šel do této doby naprosto mimo mě. Nejsem velkým fanouškem kung-fu filmů a příběhů, ale tohle mělo spád. Kresba je slabá a příběh také nic extra, ale uteče to tak rychle, že vás to ani nestihne začít nudit.

TimeLord
04.02.2019 4 z 5

Prekvapilo ma, že tuto nie je žiadne retro, žiadny komiks, v ktorom sa Shang-Chi objavil poprvýkrát. To je celkom mínus. Celkovo sú tu dva komiksy, prvý z nich je taký divný, ale druhý je celkom dobrý. Nič super, ale na zoznámenie s postavou to stačí.

TAIBRA_COPAN
12.12.2017 3 z 5

Jistě nejen pro mně méně známý hrdina , ale příběh s ním docela mile překvapil . Sice žádná " topka " , ale dobré . Hodnotím 3 " a půl " hvězdičkami .

martinstefko
06.12.2017 3 z 5

"Nejmocnější hrdinové Marvelu 33: Shang-Chi" je akční komiks, což asi tak nějak očekáváte. A nic moc na víc nečekejte. Pro seznámení to stačí.

hroubek
24.11.2017 3 z 5

Můj největší problém s tímto komiksem je moje velká neznalost Shang-Chiho. Tu postavu znám z nějaký předchozích komiksů, ale nic jsem s ním nečetl. A tento komiks mě s ním neseznámil zrovna nejlépe. Nepodařilo se mi k němu vypěstovat nějaký vztah a nějak výrazně si ho oblíbit. Ty dva příběhy co jsou v knize jsou fajn. První je část eventu z Pavoučího ostrova, a na chvilku se zde zastaví i Iron Fist a pár dalších hrdinů. Je to slušné čtení a má to zajímavou kresbu. Druhá část je z Londýna, kde se řeší vraždy mafie, dávná láska atd. Opět celkem fajn příběh a s jinou kresbou a stylizací. Shang-Chi ve výsledku není špatný komiks, jen mě nechytl hlavní hrdina.