Shang-Chi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vstupte s námi ve velkém stylu do moderního věku kung-fu, kde Shang-Chi dokáže, že nikdo v marvelovském vesmíru mu v tomto bojovém umění nemůže konkurovat! Nejprve se náš hrdina utká s hrozivou Nevěstou devíti pavouků, aby uchránil Iron Fista před osudem horším než smrt ve zběsilé pavoučí akci! Poté vypukne v ulicích Londýna panika, když mistr kung-fu musí hledat odpovědi a bojovat i svůj život ve špionážním thrilleru, který navždy změní jeho i svět tajné britské služby MI6. Obsahuje: Pavoučí ostrov: Smrtící pěst kung-fu Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 1 Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 2 Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 3 Přízrak minulosti...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/361207/shang-chi-imC-361207.jpg 3.123
Série:

Nejmocnější hrdinové Marvelu (33.)

Žánr:
Komiksy
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Shang-Chi

Přidat komentář
TimeLord
04. února

Prekvapilo ma, že tuto nie je žiadne retro, žiadny komiks, v ktorom sa Shang-Chi objavil poprvýkrát. To je celkom mínus. Celkovo sú tu dva komiksy, prvý z nich je taký divný, ale druhý je celkom dobrý. Nič super, ale na zoznámenie s postavou to stačí.

gwen666
12.12.2017

Jistě nejen pro mně méně známý hrdina , ale příběh s ním docela mile překvapil . Sice žádná " topka " , ale dobré . Hodnotím 3 " a půl " hvězdičkami .

martinstefko
06.12.2017

"Nejmocnější hrdinové Marvelu 33: Shang-Chi" je akční komiks, což asi tak nějak očekáváte. A nic moc na víc nečekejte. Pro seznámení to stačí.

hroubek
24.11.2017

Můj největší problém s tímto komiksem je moje velká neznalost s Shang-Chi. Tu postavu znám z nějaký předchozích komiksů, ale nic jsem s ním nečetl. A tento komiks mě s ním neseznámil zrovna nejlépe. Nepodařilo se mi k němu vypěstovat nějaký vztah a nějak výrazně si ho oblíbit. Ty dva příběhy co jsou v knize jsou fajn. První je část eventu z Pavoučího ostrova, a na chvilku se zde zastaví i Iron Fist a pár dalších hrdinů. Je to slušné čtení a má zajímavou kresbu. Druhá část je z Londýna řeší se zde vraždy mafie, dávná láska atd. Opět celkem fajn příběh a s jinou kresbou a stylizací. Shang-Chi ve výsledku není špatný komiks, jen mě nechytl hlavní hrdina.


Štítky

Marvel superhrdinové komiksy

Autoři knihy

Leandro Fernández

Leandro Fernández
americká

Michael Benson

Michael Benson
americká

Antony Johnston

Antony Johnston
britská, 1972

Sebastián Fiumara

Sebastián Fiumara
argentinská

Kniha Shang-Chi je:

v Právě čtených1x
v Přečtených27x
v Knihotéce42x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit4x