Shang-Chi

Vstupte s námi ve velkém stylu do moderního věku kung-fu, kde Shang-Chi dokáže, že nikdo v marvelovském vesmíru mu v tomto bojovém umění nemůže konkurovat! Nejprve se náš hrdina utká s hrozivou Nevěstou devíti pavouků, aby uchránil Iron Fista před osudem horším než smrt ve zběsilé pavoučí akci! Poté vypukne v ulicích Londýna panika, když mistr kung-fu musí hledat odpovědi a bojovat i svůj život ve špionážním thrilleru, který navždy změní jeho i svět tajné britské služby MI6. Obsahuje: Pavoučí ostrov: Smrtící pěst kung-fu Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 1 Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 2 Deadly Hands of Kung Fu Vol 2 3 Přízrak minulosti...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/361207/shang-chi-imC-361207.jpg 3.123

Nejmocnější hrdinové Marvelu (33.)

Komiksy
Vydáno:, Hachette

Kniha Shang-Chi

TimeLord

Prekvapilo ma, že tuto nie je žiadne retro, žiadny komiks, v ktorom sa Shang-Chi objavil poprvýkrát. To je celkom mínus. Celkovo sú tu dva komiksy, prvý z nich je taký divný, ale druhý je celkom dobrý. Nič super, ale na zoznámenie s postavou to stačí.

gwen666
12.12.2017

Jistě nejen pro mně méně známý hrdina , ale příběh s ním docela mile překvapil . Sice žádná " topka " , ale dobré . Hodnotím 3 " a půl " hvězdičkami .

martinstefko
06.12.2017

"Nejmocnější hrdinové Marvelu 33: Shang-Chi" je akční komiks, což asi tak nějak očekáváte. A nic moc na víc nečekejte. Pro seznámení to stačí.

hroubek
24.11.2017

Můj největší problém s tímto komiksem je moje velká neznalost s Shang-Chi. Tu postavu znám z nějaký předchozích komiksů, ale nic jsem s ním nečetl. A tento komiks mě s ním neseznámil zrovna nejlépe. Nepodařilo se mi k němu vypěstovat nějaký vztah a nějak výrazně si ho oblíbit. Ty dva příběhy co jsou v knize jsou fajn. První je část eventu z Pavoučího ostrova, a na chvilku se zde zastaví i Iron Fist a pár dalších hrdinů. Je to slušné čtení a má zajímavou kresbu. Druhá část je z Londýna řeší se zde vraždy mafie, dávná láska atd. Opět celkem fajn příběh a s jinou kresbou a stylizací. Shang-Chi ve výsledku není špatný komiks, jen mě nechytl hlavní hrdina.

Marvel superhrdinové komiksy

Autoři knihy