Elektra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Žoldák, lovec lebek a nejnebezpečnější zabiják v dějinách komiksu je žena. Jmenuje se Elektra Natchiosová a je stejnou měrou krásná a smrtící. V roce 1981 si Frank Miller pojistil své místo mezi komiksovými legendami, když Daredevilův život převrátil naruby a představil dychtivým čtenářům okouzlující vražedkyni Elektru. Odvážná Řekyně rozvrací Hell's Kitchen jako nikdo před ní, a pro muže beze strachu už nikdy nebude nic jako dřív. Až Elektřina sága skončí, ne každý z ní vyvázne živý. Hlídejte si záda. Elektra vyhlíží nový cíl. Obsahuje: Elektra Atentát na Matta Murdocka Zkouška Lovci! Kam se andělé bojí vkročit... Papírová stopa Zaříznutá kauza Ztracené duše Poslední hra...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373377/elektra-ZQt-373377.jpg 4.427
Série:

Nejmocnější hrdinové Marvelu (41.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Elektra

Přidat komentář
B-artX
14.06.2018

Daredevil: A sem tam nějaká Elektra bylo dost dobré NHM. Klasický Milller: skvělá zápletka, mentalita postav a logika na jedničku a kresba dost dobrá. Přesně toto mám rád.

hroubek
14.03.2018

Na tento komiks jsem se hodně těšil, a čekal jsem opravdu hodně velkou kvalitu. A jsem velmi rád, že můžu napsat, že jsem dostal to co jsem chtěl. Přiznávám, že to mohlo být o malinko lepší, ale ve výsledku jsem velmi spokojený. Sice mě mrzí, že to není samostatný příběh o Elektře, ale s kombinací s Daredevilem funguje skvěle. Je to parádně napsané a nakreslené a Frank Miller ukazuje, že se mu prostě neskutečně dařilo vše na co sáhl. Jeho příběh parádně vystavěný a vygradovaný. Nikam se nespěchá, sešity mění vypravěče a tempo, a nabízí i jiný pohled na věc. Máme zde i lehkou komickou část s Lukem Cagem a Iron Fistem. Přesto je tohle hlavně komiks o Elektře a Daredevilovi, a jejich tragické a nenaplněné lásce. Líbilo se mi jak je to nakreslené, a samotná akce je pastva pro oči a výborně funguje i bez dialogů. Elektra je hodně povedený díl z tohoto kompletu a já z toho mám velkou radost.

memphisz
11.03.2018

S Elektrou se odkrývá další kousek Millerova runu u Daredevila a je to zase pecka. Osmdesátá léta byla Millerův golden age a Daredevil mu po Batmanovi šel jasně nejlépe. Je super vidět tu retro kresbu, kterou u ostatních autorů většinou doprovází naivní scénář, čekat na něj a přitom dostat nejvyšší kvalitu. Miller tehdy musel být neuvěřitelný úkaz, který zahájil revoluci superhrdinského komiksu.


Štítky

superhrdinové Marvel Daredevil komiksy

Autoři knihy

Frank Miller

Frank Miller
americká, 1957

Klaus Janson

Klaus Janson
americká, 1952

Kniha Elektra je:

v Právě čtených1x
v Přečtených33x
v Doporučených4x
v Knihotéce41x
v Chystám se číst9x
v Chci si koupit4x