Nejlepší ovocná, zeleninová a bylinková Smoothies

Nejlepší ovocná, zeleninová a bylinková Smoothies https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206791/bmid_nejlepsi-ovocna-zeleninova-a-bylink-ziu-206791.jpg 4 3 2

Tato kniha bude velkou inspirací především pro ty, kteří chtějí každý den udělat něco pro své zdraví. Obsahuje mnoho receptů na SMOOTHIE i rady k přípravě těchto umixovaných nápojů z ovoce, zeleniny, listových salátů a pěstovaných či planě rostoucích bylinek. SMOOTHIE je zdraví mnohem prospěšnější než prodávané džusy. Obsahuje daleko vyšší obsah vitamínů, minerálů, vlákniny i antioxidantů. Je bez konzervantů a vždy víte, že jste pro jeho přípravu použili čerstvé a nezávadné suroviny. Proč nezkusit naservírovat zdravý a chutný salát přímo ze skleničky?... celý text

LaCondesa
25.01.2017 4 z 5

Kvalitní vazba, krásně barevná a ilustrovaná, hezký úvod proč zelené smoothie, o chlorofylu atd...knihu jsem si záměrně koupila, protože autorka Hirsch se specializuje na divoké, plané rostliny. Ty jsou tak v mnoha uvedených receptech (pro někoho, kdo k nim nemá přístup, může být však nevýhodou a recepty mohou být nepoužitelné..). Na druhou stranu, nejde jen o recept ve smyslu výčet surovin a postup, ale jsou tam různé tipy a vysvětlení, proč zrovna vybrané suroviny, jak to ovlivní zpracování v našem těle atd. (př. proč lžička zastudena lisovaného oleje do mrkvového smoothie a podobné).

Ankavi
09.10.2014 4 z 5

Inspirativní kniha pro ty, který došly nápady na všemožné koktejly. Osobně použiji jen pár z nich, ale ráda jsem si knihu pročetla, je pěkně udělaná s krásnými fotkami a řadou rad ohledně mixování.

bylinky ovoce zelenina nápoje zdravé nápoje (smoothies) bylinky v kuchyni

2014  73%Nejlepší ovocná, zeleninová a bylinková Smoothies
2013  100%Kniha osvědčených bylinkových receptů